Perşembe, 01 Ekim 2020
.
29
Kocaeli
.
Siyaset

Yavuz Sultan Selim ‘Söğüt’ dedi

AK Parti’de Yavuz Sultan Selim Mahallesi Seçim İrtibat Bürosu’nun açılışı, mahalle mitingine dönüştü. Açılışta konuşan Milletvekili Cemil Yaman, “Körfez’deki hizmet serüveni Şener Söğüt ile devam edecek”…

Tarih
Yavuz Sultan Selim ‘Söğüt’ dedi

AK Parti Körfez İlçe Başkanlığı’nın düzenlediği, Çamlıtepe ve Yavuz Sultan Selim Mahallelerini kapsayan seçim irtibat bürosu açılış törenine; AK Parti Milletvekili Cemil Yaman, Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, İlçe Başkanı Ramazan Tuna, BBP İlçe Başkanı Bayram Kurtaran, Cumhur İttifakı partilerinin teşkilatları, Körfez Belediyesi Meclis Üyeleri, belediye meclis üyesi adayları ile mahalle sakinleri katıldı. Yavuz Sultan Selim Mahallesi Merkez Cami Önünde toplanan coşkulu kalabalık, mehter eşliğinde kortej yürüyüşü yaptı.

TUNA, “SEVDAMIZ KÖRFEZ”
Programda konuşan, AK Parti Körfez İlçe Başkanı Ramazan Tuna, “AK Parti ile ülkemiz, Kocaeli ve Körfez başarıdan başarıya koştu. Başarı aşk ile sevda ile yaparsan olur. Bu sevda bizde olduğu müddetçe, çok daha fazla zaferlere, çok daha fazla hizmetlere birlikte imza atacağız. Sevdamız Körfez” dedi. BBP Körfez İlçe Başkanı Bayram Kurtaran da konuşmasında, “Yavuz Sultan Selim Mahallesinde ikamet eden biri olarak, mahallemizden Şener Söğüt’e çok güçlü bir destek verelim, güçlü de hizmet alalım” dedi.

BARAN, “DURMADAN ÇALIŞACAĞIZ”
Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran yaptığı konuşmada “Beş yıl boyunca bu aziz ilçeye hizmet etmenin onurunu yaşıyorum. İnşallah 1 Nisan’da bayrağı Şener Söğüt’e teslim edeceğim. Kocaeli’nde de İbrahim Karaosmanoğlu başkanım nöbeti Doç Dr. Tahir Büyükakın’a devredecek. Körfez’de de, Kocaeli’nde de durmak yok, yola devam diyeceğiz. Bunun için gece gündüz çalışıyoruz” dedi.

SÖĞÜT, “EMİN ADIMLARLA İLERLİYORUZ”
Meydanı hınca hınç dolduranlara, heyecanları ve coşkuları için teşekkür ederek konuşmasına başlayan Cumhur İttifakı Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, “AK Parti olarak 17 yıldır milletimize hizmet ediyoruz. Milletimiz 14 seçimdir, AK Parti’ye destek vererek hizmetler için teşekkür ediyor. Seçim çalışmalarımızda görüyoruz, halkımız yine bizimle beraber. 2023 hedefimize doğru emin adımlarla ilerliyoruz” dedi.

SÖĞÜT, “ÇOK HİZMETLER YAPILDI”
On beş yıldır Kocaeli’nin hizmet gitmeyen hiçbir noktasının kalmadığını söyleyen Körfez Belediye Başkan Adayı Şener Söğüt, belediye başkanlığı yapmış olan Esener Maçil’e, Yunus Pehlivan’a, İsmail Baran’a ve özellikle İbrahim Karaosmanoğlu’na teşekkür etti. Hizmetlere kaldığı yerden devam edeceklerini, gayretle çalışacaklarını söyleyen Şener Söğüt, “Ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz’ AK Parti’nin hizmetleri, kente kazandırdıkları ortada. Halkımız bunu görüyor. Evet başkanlarımız çok hizmetler yaptılar. Fakat kentin ihtiyaçları tükenmiyor.

“HALKIMIZLA BİRLİKTE HAZIRLADIK”
Her zaman yeni ihtiyaçlar doğuyor. Bizde bu kapsamda halkımızın istekleri doğrultusunda seçim beyannamemizi hazırladık. Gönül belediyeciliği ile birlikte yapacağımız projelerimiz ile yarının mutlu Körfez’ini inşa edeceğiz” diyerek projelerini sıraladı “Körfez’e metro getireceğiz. Tütünçiftlik’te kent meydanı yapacağız. İlimtepe yolu, millet bahçeleri, millet kıraathaneleri, Körfez seyir terası, prestij caddeleri, gibi bir çok projemizi bu dönem sizlerin desteği ile hayat geçireceğiz. Kılavuz Gençlik Merkezleri oluşturacağız, Bilgi evleri, yeni mesire alanları, insana dokunan projeler yapacağız” diye konuştu.

“HİZMET SERÜVENİ SÜRECEK”
Derdi, davası aziz millet olan, derdi davası yeryüzündeki mazlumlar olan Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın dava arkadaşları diye meydanda bulunanları selamlayan Milletvekili Cemil Yaman “Bizim davamız halkımıza hizmettir” dedi. Cemil Yaman, “AK Parti ile birlikte tüm şehirlerimizde, yerel kalkınma başladı. 15 yıldır kentlerimizde, insanlarımıza hizmet götürmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Körfez’de de hizmet serüveni sizlerin desteğiyle, Şener Söğüt ile devam edecek. Bugün burada ki coşku gösteriyor ki sizler belediye başkanlığını ehline emanet ederek, Körfez’i mutlu yarınlara taşıyacaksınız” şeklinde konuştu.

Emoji ile tepki ver!
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0 Yorum
  • Yorumu Gönder
  • DAHA FAZLA SONUÇ YÜKLE