Cumartesi, 05 Aralık 2020
.
29
Kocaeli
.
Siyaset

Saadet Partisi İl Divan Toplantısı gerçekleştirildi.

Sabancı Kültür Merkezinde düzenlenen İl Divan Toplantısı’na Saadet Partisi Kocaeli İl Başkanı Zafer Mutlu’nun yanı sıra İstanbul Milletvekili Cihangir İslam, ilçe başkanları, yönetim kurulu ve parti üyeleri…

Tarih
Saadet Partisi İl Divan Toplantısı  gerçekleştirildi.

Toplantıda  konuşan Saadet Partisi İl Başkanı Zafer Mutlu, “Sizin kısır çekişmenizden bıktık. Ne siz de ne karşınızdaki ana muhalefetten bu ülkeye bir fayda gelmeyeceğini belirtiyoruz. Bu ülkenin tek adaletli partisi Saadet Partisidir” dedi. 

 

KISIR ÇEKİŞMENİZDEN BIKTIK 

Son olarak Mutlu, “Elimizi vicdanımıza koyarak 10 yıl öncesi yaptığımız eleştirileri bugün de yapabilmeliyiz.  CHP’li bir belediye bir şarkıcı getiriyor, konser verdiriyor. İddiaya göre geçmişte terör örgütü fotoları var diye ortaya çıkıyor CHP bunu yalanlıyor. AK Partili bir belediye Karfest’e bir şarkıcı getiriyor. Şarkıcı burada olmayan melekler bilmem neremi öpsünler diye AK Partili bir belediyenin programında söyleyebiliyor. Sizin kısır çekişmenizden bıktık. Ne siz de ne karşınızdaki ana muhalefetten bu ülkeye bir fayda gelmeyeceğini belirtiyoruz. Bu ülkenin tek adaletli partisi Saadet Partisidir. Ülkenin geldiği durum ortada, sanal gündemlerle meşgul edilmeye çalışılıyoruz. Libya ve Kanal İstanbul projeleri parlatılmaya çalışıldı. Bu Kanal İstanbul proje değil adeta peşkeş çekmek. Kimlerin orada arsaları olduğu ortaya çıkıyor. İlk seçimde iktidara veda edeceksiniz. İlk seçimde Saadet Partisi iktidarda söz sahibi bir parti olacaktır” dedi.  

GÜNDEMİMİZDE DEPREM VAR 

Toplantıda açıklamalarda  bulunan SP İl Başkanı Zafer Mutlu, “Bugün gündemimizde  deprem var, kısa bir süre önce yaşamış olduğumuz deprem felaketi ile hayatını kaybeden vatandaşlarımıza rahmet, yaralılara geçmiş olsun diyoruz. Depremlerin en büyüğünden birini yaşayan ilimizde bugüne kadar deprem için yapılan hazırlıklar kafamıza takılmış oldu. Büyük felaketten 20 yıl geçmiş olmasına rağmen kentsel dönüşüm esnasında yeterli çalışmaların hala olmadığını ifade etmek istiyoruz. Hasarlı binaların varlığı bizleri tedirgin etmektedir. Bu vesileyle alakalı kararların bir an önce alınması gerektiğini ve kentsel dönüşümün hızlandırılmasını istiyoruz” dedi.

Emoji ile tepki ver!
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0 Yorum
  • Yorumu Gönder
  • DAHA FAZLA SONUÇ YÜKLE