Pazar, 29 Kasım 2020
.
29
Kocaeli
.
Siyaset

Hürriyet'ten işsiz kalan şoförlere destek

Corona virüs nedeniyle işsiz kalan taksi şoförlerinin destek çağrısına İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet’ten destek geldi. Hürriyet; “Şoförlerimiz yalnız değildir, taksi duraklarından 3…

Tarih
Hürriyet'ten işsiz kalan şoförlere destek

Daha evvelki açıklamalarında taksi duraklarından 3 ay boyunca kira almayacağını açıklayan Başkan Hürriyet; “Şoför arkadaşlarımız kendilerini yalnız hissetmesin. Salgın sebebiyle, daha önce kira aldığımız taksi duraklarımızdan 3 ay boyunca kira almayacağımızı açıklamıştık. Şimdi de işsiz kalan arkadaşlarımıza destek olacağız" diyerek şeklinde konuştu.

 

“VARGÜCÜMÜZLE MAĞDURLARIN YANINDAYIZ”

Konuyla ilgili açıklama yapan Başkan Hürriyet; “Bu zorlu süreçte birçok vatandaşımız oldukça mağdur oldu, işsiz kaldı. Var gücümüzle mağdur olan vatandaşlarımızın yanında olmaya devam edeceğiz. Mağduriyet yaşayanlarımızın bir kısmı da işsiz kalan taksi şoförlerimiz. Yaşadığınız mağduriyetin farkındayız. Daha önce kira aldığımız taksi duraklarımızdan 3 ay boyunca kira almayacağımızı açıklamıştık. Şimdi de işsiz kalan arkadaşlarımıza destek olmaya çalışacağız" dedi. 

 

“ŞOFÖRLERİMİZ KENDİLERİNİ YALNIZ HİSSETMESİN”

Sözlerinin devamında Hürriyet; “İzmit’te taksi duraklarımızda şoförlük yapan ancak salgın bitene kadar işsiz kalan şoför arkadaşlarımız kendilerini yalnız hissetmesinler. İhtiyacı olan şoför arkadaşlarımıza talep etmeleri halinde gıda desteği vermeye hazırız” ifadelerinde kullandı.

 

DURAKLARA SAĞLIK EKİPMAN DESTEĞİ

Taksi duraklarına sağlık ekipman desteğine devam edeceklerini de ifade eden Hürriyet; “Ayrıca çalışan duraklarımız ve taksilerimiz ne zaman isterse ilaçlama, salgından koruyucu maske, siperlik, dezenfektan gibi sağlık ekipman desteği vermeye devam edeceğiz.” şeklinde konuştu. 

 

DESTEKTEN NASIL YARARLANILABİLİR?

Başkan Hürriyet’in, sağlık ekipman desteğinden yararlanmak isteyenlerin www.izmitbel.tr adresinden, 0262 318 00 00 numaralı telefondan veya 0532 166 41 41 numaralı Whatsapp Destek Hattından iletişime geçebilecekleri açıklandı.

Emoji ile tepki ver!
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0 Yorum
  • Yorumu Gönder
  • DAHA FAZLA SONUÇ YÜKLE