Çarşamba, 30 Eylül 2020
.
29
Kocaeli
.
Siyaset

DP KOCAELİ BELEDİYE BAŞKAN ADAYI NAİL BAKİ : İSTİHDAM BÜROSU KURACAĞIM

Demokrat Parti Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı Nail Baki, Kocaeli Türk Ocakları’na bir ziyaret gerçekleştirdi. Yaptığı ziyarette ülkemizin değerlerine dikkat çeken Baki, “İstişare kavramını…

Tarih
DP KOCAELİ BELEDİYE BAŞKAN ADAYI NAİL BAKİ : İSTİHDAM BÜROSU KURACAĞIM

Demokrat Parti Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı Nail Baki, Kocaeli Türk Ocakları’na bir ziyaret gerçekleştirdi.

31 Mart Yerel Seçim çalışmalarında halkla bir araya gelen Demokrat Parti Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Nail Baki, Türk Ocakları’nda uygulayacağı projelerden bahsetti. Ocak üyeleri ile yaptığı konuşmada Baki, “Taahhüt ediyorum belediye binasının önüne istihdam bürosu kuracağım. Benim şehrimin gençleri istedikleri zaman iş bulabilecek” dedi. Sinema-Televizyon konusunda şehrin elinde imkanları olduğuna değinen Baki, “Seka Film Platosu’nda Hollywood standartlarında nitelikli eleman ve film üreteceğiz.” dedi. Baki, “Üniversitede büyük bir öğrenci potansiyeli var. Bu kullanılmaya hazır gücü şehrimiz için fırsata dönüştüreceğiz.” dedi.

“GERÇEK VATANSEVERLER BİZİZ”
Demokrat Parti’nin değerlerine dikkat çeken Baki, “Yetmiş üç yıllık bir çınarız. Demokrat Parti bu ülkenin baba ocağıdır. Gerçek vatanseverler de gerçeklerin peşinde olanda biziz.” şeklinde konuştu.
“BİZE ALLAH’TAN KORKAN BAŞKAN LAZIM, ANKARA’DAN DEĞİL”
Kocaeli Türk Ocakları Başkanı Yücel Alpay Demir, “Kocaeli Belediyesi eski dönemde nitelikli insanlar ile çalışmadı. İsraftan yana bir politika izlendi. Şehrin sıkıntılarını çözebilecek bir politika izlenmesini istiyoruz. Bize Allah’tan korkan başkan lazım, Ankara’dan değil.” dedi.
“TARİH BENİM HOBİMDİR”
Tarihe yakından ilgili olduğunu dikkat çeken Baki, “ TRT’ye Yeniçeri belgeseli çektim. Tarih benim hobimdir.” Şeklinde konuştu. Baki, “ İzmit Fuar’ı halkımızın aydınlanacağı bir kültür ve sanat merkezi haline gelecek. Özellikle gençlerimize yönelik çalışmalar yapacağız.” dedi.

Baki, Türk Ocakları’na ağırladıkları için teşekkür etti. Ziyaret sonunda düşüncelerini dile getiren Demir, “Şehrin dinamiklerine ait bizde sizden bir şey öğrendik. Çok teşekkür ederiz.” şeklinde ifade etti.

Emoji ile tepki ver!
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0 Yorum
  • Yorumu Gönder
  • DAHA FAZLA SONUÇ YÜKLE