Salı, 29 Eylül 2020
.
29
Kocaeli
.
Siyaset

AK Partiliyim diyorsak bizlere ‘durmak’ yakışmaz

Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, Çamlıtepe Mahallesi’nde mahalle teşkilatı ile bir araya geldi. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın gece gündüz demeden çalıştığını belirten Başkan Baran, “Eğer bizler de AK…

Tarih
AK Partiliyim diyorsak bizlere ‘durmak’ yakışmaz

Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, mahalle teşkilatlarına gerçekleştirdiği ziyaretler kapsamında son olarak AK Parti Çamlıtepe Mahalle Teşkilatı ile bir araya geldi. Mustafa Efe Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen buluşmaya; Körfez Belediyesi Başkan Yardımcısı Levent Yılmaz, meclis üyeleri, ilçe yöneticileri ve mahalle yönetimi katıldı. Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran 55 aylık süreçte yapılan çalışmalar hakkında bilgiler aktardı, teşkilat üyelerinden gelen soruları cevapladı.

DURMADAN ÇALIŞACAĞIZ
Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, 55 aylık süreçte önemli projelere imza attıklarını belirterek, “Önümüzde şimdi bir yerel seçim süreci var. ‘Daha zaman var’ diye düşünmemek lazım. Öyle büyük bir liderimiz var ki; Kendisi 2-3 saatlik uykuyla, gece gündüz demeden bu ülke için çalışıyor. Eğer bizler de ‘AK Partiliyim’ diyorsak; durmayacağız, duraksamayacağız, gaflete düşmeyeceğiz, boşa vakit geçirmeyeceğiz, gönül kırmadan çalışacağız” dedi.
SEN BEN DAVASI DEĞİL
Bu süreçte birçok ismin belediye başkanlığı için aday adaylığı başvurusunda bulunduğunu belirten Başkan İsmail Baran, “Aday adayı kardeşlerimizin hepsi bir birinden değerlidir. Hepsinde Körfez ve AK Parti sevdası var. Bunu göz ardı edemeyiz. Bizler kötünün içinden iyiyi değil, iyinin içinden birini seçeceğiz. Bizler sen ben o bu demeden canla başla, gece gündüz demeden ibadet aşkıyla çalışacağız. Bu dava sen ben davası değil, hak davasıdır.
EKİP SAYILARI ARTTIRILDI
Hem yerelde hem de ülke genelinde yapılan önemli çalışmalar var. Bunları gönül rahatlılığı ile vatandaşımıza anlatabilirsiniz. Ne hükümetimiz nede bizler sizlerin boynunu öne eğecek çalışma içerisinde olmamıştır” dedi. Başkan Baran bölgede İSU tarafından yürütülen altyapı çalışmalarının da yeni yıla kadar tamamlanacağını belirterek, “Zor bir süreç oldu. Müteahhit kaynaklı sıkıntılar yaşandı ama şimdi ekip sayıları da arttırılarak çalışmalar hızlandırıldı.
İŞİN YAKIN TAKİPÇİSİYİZ
Bizlerin fazla müdahale etme şansımız olmuyor. İhale ile verilmiş bir firma var ve çalışmaları onlar gerçekleştiriyor. Tabi bizim ekiplerimiz de sürekli işin başında ve denetim içindeler. Büyükşehir Belediyemiz ile birlikte alt yapının tamamlandığı noktaları hemen asfaltlıyoruz. Yılbaşına kadar da tüm bu çalışmalar tamamlanmış olacak” ifadelerini kullandı. Daha sonra teşkilat üyeleri soru sordu, Başkan Baran’da tek tek cevapladı.

FOTO

BAŞKAN – Başkan Baran, “Ne hükümetimiz nede bizler sizlerin boynunu öne eğecek çalışma içerisinde olmamıştır” dedi.
ANLATTI – Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran 55 aylık süreçte yapılan çalışmalar hakkında bilgiler aktardı, teşkilat üyelerinden gelen soruları cevapladı.
ÇAMLITEPE – Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, Çamlıtepe Mahallesi’nde mahalle teşkilatı ile bir araya geldi.

 

Emoji ile tepki ver!
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0 Yorum
  • Yorumu Gönder
  • DAHA FAZLA SONUÇ YÜKLE