İz bıraktı, teşekkür etti

Kocaeli haber - DP Körfez İlçe Başkanı Veli Yıldız, kendisine ve partisine gösterilen ilgiye teşekkür ederek, çalışmalara devam edecekleri mesajını verdi.

Kocaeli son dakika - Demokrat Parti Körfez İlçe Başkanı Veli Yıldız, imkansızlıklara ve dengesizliklere rağmen çok iyi çalıştıklarını, yönetimde yer alan arkadaşlarının var güçleri ile yanında olduğunu, son ana kadar da çalıştıklarını belirterek, “Arkadaşlarım bir an olsun beni ve adayımızı yalnız bırakmadılar. Aylar öncesinden başlayan çalışmalarımızda, vatandaşlarımız güler yüzümüze karşı gülümsemeyle, hizmet anlayışımıza takdirle karşılık vererek desteklediler. Her seçimin kazanan ve kaybeden tarafları vardır. Biz her halükarda bu seçimin kazanan tarafı olduk. Tecrübe kazandık, insanları kazandık, gelecek için bir adım daha attık ve çalışma arkadaşlarımızı kazandık. İnanıyorum ki gelecek seçimlerde farklı bir Demokrat parti yine mücadeleye hazır halde olacaktır” dedi.

"SEÇİM OLACAKMIŞ GİBİ HAZIRIZ"


Veli Yıldız, her konuda kendisine güvenerek destek olan, seçim çalışmalarında bir an olsun kendisini yalnız bırakmayan ekip arkadaşlarına, belediye başkanı ve meclis üyesi adaylarına, teşkilatlara, çalışma sahasında tebessümle kendilerini karşılayan vatandaşlara, sandıkta kendilerine oy veren ve vermeyen Körfez halkına teşekkür ettiğini sözlerine ekleyerek, “Yarın yeniden seçim olacakmış gibi hazır olacağız. Ülkemiz yeni bir yönetim arayışı içine girmiş bulunmaktadır ve yeni seçimler, yeni çalışmalar bizi beklemektedir” dedi.

04 Nis 2024 - 10:43 - Siyaset