İzmit Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nde sonuçlar belli oldu

Kocaeli haber - 31 Mart Yerel Seçimleri kapsamında İzmit Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nde oy sayım işlemi sona erdi, okulda kullanılan oylara göre Büyükşehir’de Büyükakın, İzmit'te Hürriyet önde oluyor

Kocaeli son dakika - Ülke genelinde olduğunu gibi Kocaeli'de de 31 Mart Yerel Seçimleri için oy kullanma süreci saat 17 itibari ile son buldu, sandıklar açıldı. Büyükşehir Belediye Başkanı, İlçe Belediye Başkanları, Meclis Üyeleri ve Mahalle Muhtarları için toplamda 4 tercih yapılan seçimde, İzmit Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nde oy sayım işlemi sona erdi. YSK'nın yayın yasağını kaldırması ile sonuçları sizler için bir araya getirdik. İzmit Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi sonuçları ise şu şekilde;

İZMİT ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR SONUÇLARI

1006 NO’LU SANDIK

TAHİR BÜYÜKAKIN:73
ATASOY BİLGİN:94
GENCAY YILDIZTEKİN:3
ENSAR BATURMAN:1
HASAN ÖZGÜNEŞ:
DOĞAN AYDAL:16
NURETTİN ÇELİK:
ARZU ERKAL:
HAKAN KOÇAK:1
NERMİN TOL:8

1007 NO’LU SANDIK

TAHİR BÜYÜKAKIN:112
ATASOY BİLGİN:82
GENCAY YILDIZTEKİN:7
ENSAR BATURMAN:
HASAN ÖZGÜNEŞ-SELDA İLGÖZ: 2
DOĞAN AYDAL: 11
NURETTİN ÇELİK: 3
ARZU ERKAN:
HAKAN KOÇAK:
NERMİN TOL: 3
MEHMET EŞİN:
AYDANER AKTAŞ: 1
MUHARREM CAN: 2
GEÇERSİZ: 6

1008 NO’LU SANDIK

TAHİR BÜYÜKAKIN: 96
ATASOY BİLGİN: 89
GENCAY YILDIZTEKİN: 10
ENSAR BATURMAN: 0
HASAN ÖZGÜNEŞ: 2
DOĞAN AYDAL: 14
NURETTİN ÇELİK: 1
ARZU ERKAL: 0
HAKAN KOÇAK: 0
Nermin Tol: 20
İlkay Deniz Torun: 1
Mehmet Kamil Devrim: 1
Aydener Aktaş: 1

1010 NO’LU SANDIK

TAHİR BÜYÜKAKIN: 110
ATASOY BİLGİN: 103
GENCAY YILDIZTEKİN: 3
ENSAR BATURMAN: 2
HASAN ÖZGÜNEŞ-SELDA İLGÖZ: 1
DOĞAN AYDAL: 10
NURETTİN ÇELİK: 1
ARZU ERKAN:
HAKAN KOÇAK:
NERMİN TOL:13
MEHMET EŞİN:
GEÇERSİZ: 5

1012 NO’LU SANDIK

TAHİR BÜYÜKAKIN:99
ATASOY BİLGİN:84
GENCAY YILDIZTEKİN:4
ENSAR BATURMAN:1
HASAN ÖZGÜNEŞ-SELDA İLGÖZ:2
DOĞAN AYDAL:12
NURETTİN ÇELİK:
ARZU ERKAN:
HAKAN KOÇAK:1
NERMİN TOL:9
MEHMET EŞİN:
GEÇERSİZ: 9

1013 NO’LU SANDIK

TAHİR BÜYÜKAKIN: 100
ATASOY BİLGİN: 89
GENCAY YILDIZTEKİN: 8
ENSAR BATURMAN:
HASAN ÖZGÜNEŞ-SELDA İLGÖZ: 2
DOĞAN AYDAL: 11
NURETTİN ÇELİK: 4
ARZU ERKAN:
HAKAN KOÇAK:
NERMİN TOL: 14
MEHMET EŞİN:
Ünal Karasağız: 1
Vatan Partisi: 1
GEÇERSİZ: 6


1014 NO’LU SANDIK

TAHİR BÜYÜKAKIN:103
ATASOY BİLGİN:95
GENCAY YILDIZTEKİN:11
ENSAR BATURMAN:1
HASAN ÖZGÜNEŞ-SELDA İLGÖZ:4
DOĞAN AYDAL: 3
NURETTİN ÇELİK: 2
NERMİN TOL:12
MEHMET ŞAMİL DEVRİM: 1
İLKAY DENİZ TORUN YÜCE:1
AYDANER AKTAŞ: 1

İZMİT ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ İZMİT BELEDİYE BAŞKANLIĞI SONUÇLARI

1006 NO’LU SANDIK

FATMA KAPLAN HÜRRİYET:114
MUHARREM TUTUŞ:63
ERCAN AKTAN:1
SİNAN YOLCU:
MEHMET KAMİL ŞİRİN: 5
MUSTAFA ŞAHİN:11
MUSTAFA CAN:
GENCER DEMİRKAYA:

1007 NO’LU SANDIK

FATMA KAPLAN HÜRRİYET:105
MUHARREM TUTUŞ:88
ERCAN AKTAN:
SİNAN YOLCU:3
MEHMET KAMİL ŞİRİN: 6
MUSTAFA ŞAHİN:7
MUSTAFA CAN:1
GENCER DEMİRKAYA:2
RECEP YAZICI:3
GEÇERSİZ: 9

31 Mar 2024 - 19:56 - Siyaset