Bu rekor kırılmaz

Kocaeli haber - Yeniden Refah Partisi Körfez Belediye Başkan adayı Latif İşçen ve Meclis Üyesi adayları, teşkilat ile birlikte kırılması imkansız rekorlara imza atarak saha çalışmalarını tamamladılar.

Bu rekor kırılmaz
Haber albümü için resme tıklayın

Kocaeli son dakika - Saha çalışmalarına başladıkları ilk günden bu yana 53 bin eve tek tek kapı çalarak ulaşan ve broşür dağıtan Latif İşçen ile ekibi, açılmayan kapıya sonra tekrar dönerek yüz yüze tüm seçmenlere ulaştılar. Bir günde 342 kat çıkan, 34 bin adım atan latif işçen ve ekibi, son günde de 20 bin araca broşür bırakarak saha çalışmalarını tamamladılar. Gerçek anlamda rekor olan çalışma programının mimarı da yine kendisi olan Körfez Belediye Başkan adayı Latif İşçen, ekip arkadaşlarına eğitimlerini verdikten sonra çalışmalara başladı. Saha çalışmalarına çıkmadan ve çıktıktan sonra sürekli analiz yapan Latif İşçen, perde arkasında teknoloji konusunda uzman olan sosyal medya hesaplarını kullanan 4 kişilik ekibi de ayrı çalıştırdı.
Bu azimli çalışma sonrasında yeni kurulmasına rağmen iddialı partiler arasında yer alan Yeniden Refah Partisi adayı latif İşçen ve ekibinin, Genel Merkez tarafından da örnek gösterildiği ve Körfez’de yüksek oy almasının beklendiği belirtiliyor. Yapılan STK ziyaretlerini de kalabalık katılımla gerçekleştiren Yeniden Refah ekibi, son olarak da sandık Müşahitleri ve teşkilatla iftarda bir araya gelip, belgeleri teslim ederek son hazırlıkları yaptılar.

30 Mar 2024 - 15:36 - Siyaset