Kocaman’a Maşukiye’den destek  

Kocaeli haber - Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman, Maşukiye Soğuksu Camii’nde düzenlenen iftara katıldı. İftar programında konuşan Kocaman, “İnşallah hep birlikte sağlık ve mutluluk içerisinde bayrama ulaşırız” dedi.

Kocaman’a Maşukiye’den destek  
Kocaman’a Maşukiye’den destek  
+2
Haber albümü için resme tıklayın

Kocaeli son dakika - Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman’ın öncülüğünde Maşukiye Soğuksu Camii bahçesinde hayata geçirilen çok amaçlı sosyal tesisin çalışmaları tamamlanarak hizmete açılmıştı. Kartepe Soğuksu Camii Yaşatma ve Destekleme Derneği tarafından sosyal tesiste iftar programı organize edildi. İftara Başkan Kocaman’ın yanı sıra belediye meclis üyeleri, Maşukiye Muhtarı Halil İbrahim Ejderoğlu, Kartepe Soğuksu Camii Yaşatma ve Destekleme Derneği Başkanı Haluk Ejderoğlu ve camii cemaati katıldı.

“İLKLERE BİR YENİSİ EKLENİYOR”

İftar programında konuşan Belediye Başkanı Mustafa Kocaman, “Kartepemizde gerçekleştirdiğimiz ilklere bir yenisini daha ekliyoruz. Sağlık Bakanlığı tarafından projelendirilecek hastanemizde vatandaşlarımıza nitelikli sağlık hizmeti verilecek. Emekevler Mahallesi’nde projelendiren hastane 20 bin metrekare alanda 150 yatak kapasiteyle hizmet verecek” açıklamasında bulundu.

Kocaman’a Maşukiye’den destek  

 

29 Mar 2024 - 14:24 - Siyaset