Erdoğan Kocaeli'ye helikopter ile geldi!

Kocaeli haber - Bugün ilimizde mitinge düzenleyecek olan AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erddoğan, miting alanından helikopter ile geçti, protokol karşılamaya gitti

Erdoğan Kocaeli'ye helikopter ile geldi!
Erdoğan Kocaeli'ye helikopter ile geldi!
Haber albümü için resme tıklayın

Kocaeli son dakika - Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan miting alanından helikopter ile geçti, protokol karşılamaya gitti. Büyük bir kalabalık Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Büyük Kocaeli Mitingi için beklerken sahnede Büyükakın vatandaşlar ile konuştuğu sırada Cumhurbaşkanı Erdoğan miting alanından helikopter ile geçti.

TALUS İLK KONUŞMAYI YAPTI

AK Parti Kocaeli İl Başkanı Şahin Talus vatandaşlar Erdoğan'ı beklerken Partisinin Kocaeli'deki Belediye Başkan Adaylarını tek tek selamladı, "Cumhurbaşkanımızın eser ve siyasetinin Kocaeli’deki bayrakları onlarda. Siyaset bezirgânlarına kimse kulak asmasın. Yine Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın yanında yerimizi alacağız” dedi.

Erdoğan Kocaeli'ye helikopter ile geldi!

HELİKOPTER İLE GELDİ

AK Parti Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı ve Mevcut Belediye Başkanı Tahir Büyükakın, Miting sahnesine çıktığı sırada vatandaşların açtığı “Sen yoksan her şey eksik, sen varsan her şey tamam”, “Babalar sözünü tutar”, “CHP nereden bilsin, hiç seçim kazanmamış ki” pankartlarını okudu. Ardından Büyükakın, “Onlar konuşur biz yaparız Elhamdülillah, onlar konuşsunlar. Zannediyorlar ki sosyal medyadan twit attığınızda yoldak karlar küreniyor, kalkıyor sanıyorlar. Bursa’dan Helikopter kalktı şu anda havada. Büyük hasret bitiyor" ifadelerini kullandı. Büyükakın konusmasını yaparken Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, helikopter ile miting alanının üzerinden geçti, partililer Genel Başkanlarını selamladı.

28 Mar 2024 - 15:47 - Siyaset