Aydal: Kocaeli ahlaklı belediyecilik ile buluşacak

Yeniden Refah Partisi (YRP) Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan adayı Prof. Dr. Doğan Aydal, Kocaeli Gümüşhaneliler Derneğini ziyaret etti. Aydal, "İsrafın dibini gördüğümüz Kocaeli Büyükşehir Belediyesi bizim yönetimimiz ile kaynaklar çok iyi bir şekilde değerlendirilecektir" dedi

Aydal: Kocaeli ahlaklı belediyecilik ile buluşacak
Aydal: Kocaeli ahlaklı belediyecilik ile buluşacak
+1
Haber albümü için resme tıklayın

Kocaeli son dakika - Yeniden Refah Partisi (YRP) Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan adayı Prof. Dr. Doğan Aydal, İl Başkanı Ali Taştan, Derince Belediye Başkan adayı Gökhan Açık, meclis üye adayları, İl Başkan Yardımcıları ile birlikte Kocaeli Gümüşhaneliler Derneğini ziyaret etti. Kocaeli Gümüşhaneliler Derneği Başkanı Ünal Çelik ve Dernek üyeleri sıcak bir şekilde misafirperverlik gösterdi.

“YENİDEN REFAHLA AHLAKLI BELEDİYECİLİK İLE BULUŞACAK”

Yapılan ziyarette Büyükşehir Adayı Prof. Dr.Doğan Aydal, Kocaeli için yapılacak projelerden bahsetti. Aydal, “Tüm projelerimizi Kocaeli Büyükşehir belediyesinin kendi kaynakları için söz verdiğimiz gibi 5 yıl içinde tamamlayacağız. Doğru yönetilemeyen, israfın dibini gördüğümüz Kocaeli Büyükşehir Belediyesi bizim yönetimimiz ile kaynaklar çok iyi bir şekilde değerlendirilecektir” dedi.

“BELEDİYE KAYNAKLARI BELİRLİ ZÜMREYE GİTMEYECEK”

Konuşmasına devam eden Prof. Aydal, “Yapılan tüm faaliyetler belirli bir zümreye hizmet etmeyecek. Tüm vatandaşlarımıza dokunacak, fayda sağlayacak gerçek işler yapacağız. Yapacaklarımız ile Kocaeli halkının refah seviyesini ayrım gözetmeksizin yükselteceğiz. Söz verdiklerimizi yapmaya muktediriz” dedi.

           

27 Mar 2024 - 13:46 - Siyaset