Doğan Aydal vitesi yükseltti

Kocaeli haber - YRP Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Doğan Aydal, 31 Mart’a günler kala inanılmaz yoğun bir şekilde çalışmaya devam ediyor.

Doğan Aydal vitesi yükseltti
Doğan Aydal vitesi yükseltti
+19
Haber albümü için resme tıklayın

Kocaeli son dakika - Yeniden Refah Partisi Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Doğan Aydal, 31 Mart’a günler kala inanılmaz yoğun bir şekilde çalışmaya devam ediyor. Kocaeli’nin her noktasını karış karış geziyor ve Adım Adım Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanlığı için çalışıyor. Aydal’ a çalışmalarında İl başkanı Ali Taştan ve İl Başkan yardımcıları eşlik ediyor.

AYDAL HER YERDE

Ziyaretler kapsamında Yenimahalle Muhtarı Yasin Duman, Turgut Mahalle Muhtarı Mehmet Nuri, Terzibayırı Muhtarı Cengiz Kurtuluş, Doğan Mahalle Muhtarı Sadettin Ölmez ziyaret edildi. Muhtarlara Yeniden Refah Partisi Başkanlığı Arge Başkanlığınca hazırlanan Milli Kaynaklar ve Projeler kitapları hediye edildi. 

ODA VE DERNEKLERE ZİYARET

Kocaeli Esnaf Sanatkarlar Odalar Birliği Başkanı Kadir Durmuş ziyaret edildi. Yeniden Refah Partisi Kitapları hediye edildi ve yapılacakları ile ilgili bilgi verildi. Aydal, Körfez İlçe Başkan Adayı Hacı Latif İşçen ile birlikte önce Körfez Mardinliler Derneği ziyareti gerçekleşti. Ardından Kocaeli Çankırılılar Derneği ziyaret edildi.

 

27 Mar 2024 - 12:42 - Siyaset