Başiskele'de çocukların ramazan neşesi

Kocaeli haber - Başiskele Belediyesi tarafından düzenlenen “2024 Ramazan Etkinlikleri” kapsamında bu kez sahne Başiskele'nin âlâ çocuklarınındı.

Başiskele'de çocukların ramazan neşesi
Başiskele'de çocukların ramazan neşesi
+1
Haber albümü için resme tıklayın

Kocaeli son dakika - Başiskele Belediyesi’nin mübarek Ramazan ayına özel her yaşa uygun tertip ettiği birbirinden güzel etkinlikler tüm hızıyla devam ediyor. Kentin kültür-sanat etkinliklerinin en önemli adresi Türkiye Yüzyılı Gençlik Merkezi, Cuma gecesi kentin şanslı çocuklarını ağırladı.

MİNİK BEDENLER KOCAMAN GÜLÜMSEMELER

Ramazan ayına özel süslenen Türkiye Yüzyılı Gençlik Merkezi’ne Teravih Namazı sonrası velileriyle birlikte akın eden çocuklar salonu hınca hınç doldurdu. Geleceğimizin teminatı çocukların Ramazan sevincini, kültürünü ve geleneğini Başiskele’de doyasıya yaşaması için çocuklara yönelik etkinlikler düzenleyen Başiskele Belediyesi, Ramazan’ın manevi iklimine uygun içeriklerle miniklerin kocaman gülümsemelerine vesile oldu.

BAYRAM TADINDA BİR RAMAZAN GECESİ

Karagöz-Hacivat gösterileri, Nasreddin Hoca, orta oyunu, Pişekar Kavuklu, meddah, illüzyon gösterileri ve eğlenceli yarışmalar ile yine doyasıya eğlenen çocuklar, Türkiye Yüzyılı Gençlik Merkezi'ni kahkahalarıyla şenlendirdiler. Pamuk şekeri, Osmanlı macunu ve şerbeti ikramlarını tadan çocuklar bayram tadında bir Ramazan gecesi yaşadılar.

25 Mar 2024 - 13:04 - Güncel