“Her görüş ve düşünceye saygılıyız”

Kocaeli haber - Saadet Partisi Körfez Belediyesi Meclis Üyesi adayı ve GİK Üyesi Recep Sarıdoğan, halktan gelecek olan her düşünce ve görüşe saygılı olduklarını, belediyeyi kazandıklarında da bunun devam edeceğini söyledi

Kocaeli son dakika -  Sarıdoğan, her zaman söyledikleri gibi belediyeyi halkla birlikte yönetmek, insan ve üretim odaklı çalışmalar yapmak için görev istediklerini ifade etti.
Saadet Partisi Körfez belediye ve meclis üyeliği için aday olan isimlerin ilçeyi çok yakından tanıdıklarını hatırlatan Recep Sarıdoğan, “Belediye Başkan adayımız, meclis üyesi adaylarımız hepsi Körfezli, aileleri burada, ticaretleri burada, tüm arkadaşlarımız her zaman güler yüzlü ve şehrin tanınan isimleri olarak biliniyorlar. Ekibimizi, her kesin gözü kapalı oy verebileceği isimlerden oluşturduk. Hepimiz, vatandaşlardan gelecek görüş ve düşüncelere saygılıyız. Körfez İlçesi’nin geleceğin, çocuklarının geleceğini düşünen, yaşanabilir bir ilçe isteyen, düşüncelerine saygı duyup, hizmet isteyen her kes bu ekibe oy vermelidir” dedi.
Recep Sarıdoğan, Körfez’in mevcut iktidarla kayıp yılları olduğunu sözlerine ekleyerek, “Bu ilçenin sanayisini, esnafını, en ücra mahallesini tanıyan, sorunlarını kalem kalem bilen bir ekip görev istiyor. Yıllarca ilçe başkanlığı yapan ve benden sonra bayrağı başarıyla taşıyan Ömer Faruk Coşkun, belediyeyi adeta yakın takibe alan Hikmet Aydın, sanayinin içinde yer alan Erkan Küçükemirler, ben ve diğer aday arkadaşlarımız halkın yakından tanıdığı isimlerdir. İlçe yönetiminde yer alırken de bu kentin sorunlarını dert edindik ve muhalefette olmamıza rağmen her platformda dile getirdik. Bugün, halkımızla birlikte dile getirdiğimiz bu sorunları, yapılması gereken projeleri gerçekleştirme şansımız var. Şehrin yönetiminde söz alarak, yıllardır dert edindiğimiz bu sorunları çözmek istiyoruz. Bunu yaparken de şu anda olduğu gibi biz yaptık oldu zihniyeti içinde olmadan, istişare ederek, vatandaşla birlikte belediyeyi yöneteceğiz. Bizi tanıyan bilir, ortaya koyduğumuz projeler, seçim vaatlerimiz sözümüzdür ve biz sözümüzden dönmeyiz” dedi.

03 Mar 2024 - 22:08 - Siyaset