Rekabet sandıkta, sahada dostluk var

Kocaeli haber - CHP Körfez Belediye Başkan adayı Tayfun Balıkçı ve İYİ Parti Körfez Belediye Başkan adayı Azmi Cihat Hatipoğlu rekabetin sandıkta olacağını gösterdi

Rekabet sandıkta, sahada dostluk var
Rekabet sandıkta, sahada dostluk var
+1
Haber albümü için resme tıklayın

Kocaeli son dakika - 31 Mart yerel seçimlerine bir kaldı ve siyasi partiler çalışmalarını hızlandırmaya başladı. Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Körfez Belediye Başkan adayı Tayfun Balıkçı ve İYİ Parti Körfez Belediye Başkan adayı Azmi Cihat Hatipoğlu rekabetin sandıkta olacağını gösterdi. Her iki parti de kalabalık gurupla Güney Mahallesi Atatürk Bulvarı’nda kurulan Perşembe Pazarı girişinde stant açarak, broşür dağıttı. Balıkçı, farklı olarak lokma da dağıttı ve lokmamızı paylaşalım sloganı ile çalışma yaptı.

Rekabet sandıkta, sahada dostluk var

İKİ RAKİP ADAY BİRBİRLERİNE BAŞARILAR DİLEDİ

İki partinin pazarın girişinde kurduğu stant, rekabetten uzak dostluk havası içinde gelen vatandaşların uğrak yeri olurken, Hatipoğlu sandıktaki rakibini ziyaret edip, Balıkçı’dan lokma alarak sohbet etti ve başarılar diledi. İki rakip aday birbirlerine başarılar dileyip bir süre sohbet ederken, ekiplerinde yer alan arkadaşları da aynı şekilde dostça sohbet etti.

Rekabet sandıkta, sahada dostluk var

İKİ ADAY DA SIRAYLA PAZARA GİREREK BROŞÜR DAĞITTI

Davranışları ile tüm siyasilere ve ekiplerine örnek olan Balıkçı ve Hatipoğlu, sahada dost olduklarını, rekabetin ve çekişmenin sandıklarda olması gerektiğini ispatladı. Bu karşılıklı dostluk ve sohbet sonrasında iki aday da sırayla pazara girerek broşür dağıtıp, esnaf ve vatandaşlarla ekonomiyi, hayat pahalılığını konuştu. Milletvekilliği seçimleri sırasında aynı şekilde CHP ve AK Parti stantları yan yana gelmiş, taraflar kavga ederek karakolluk olmuşlardı.

01 Mar 2024 - 13:38 - Siyaset