Orhan Bozkurt sahaya indi

Kocaeli haber - DEVA Partisi Körfez Belediye Başkan adayı Orhan Bozkurt sahaya indi. Bozkurt, Körfez Ağadere Caddesi esnafı, vatandaşlar ardından da çeşitli nokta ziyaretler gerçekleştirdi

Orhan Bozkurt sahaya indi
Orhan Bozkurt sahaya indi
+4
Haber albümü için resme tıklayın

Kocaeli son dakika - Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi Orhan Bozkurt, Ağadere ziyareti sırasında esnafın ekonomik krizden, yerinde durmayan etiketler, sürekli gelen zamlar, maliyetlerin yükselmesi ve durdurulamaması gibi konulardan gelen şikayetlerle karşılaştı. Esnafı şikayetleri arasında belediyelerin seçim öncesi söz vermelerine rağmen sonrasında alımlarda ilçe esnafına öncelik vermemesinden de yakındı.

Orhan Bozkurt sahaya indi

"DEVA BU SORUNU ÇÖZECEK"


Esnaf, 2021 yılından bu yana ekonomik krizin her gün daha da derinleştiğini, DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan’ın bu soruna çözüm bulabileceğini söylediler. Vatandaşlar, zor ve sıkıntılı bir yıl sonrasında, 2024 yılının daha da zor olmasından korkarak yaşadıklarını söylerken, yapılan kazıların uzun sürmesi nedeniyle de esnafın ve vatandaşların olumsuz etkilendiklerini ifade ettiler.

Orhan Bozkurt sahaya indi

"UNUTMAMIZI BEKLİYORLAR"

Körfez Ağadere esnafı, bir yıldan fazla devam eden alt yapı çalışmalarının kendilerine darbe vurduğunu hatırlatarak, “Şimdi asfalt attılar ama aynı asfaltı defalarca kazarak, yama üstüne yama yaparak yoları yine çukur içinde bıraktılar. Bunların unutulmasını bekliyorlar ama bu süre içinde müşteri kaybımız oldu, araçlarımız zarar gördü, halen daha da konforlu bir yolculuk yapamıyoruz, her yer yamalarla dolu” dediler. Bozkurt, esnaf ziyareti sonrasında meslektaşı olan Osman Törk’ü KSMMMO Körfez Temsilcilik makamında, Yahya Öztürk’ü Körfez Esnaf Odası Başkanlığı makamında ziyaret etti. Sahaya inerek seçim çalışmalarına başlangıç yapan Bozkurt, gördüğü ilgiden memnun kaldığını ifade etti.

Orhan Bozkurt sahaya indi
Orhan Bozkurt sahaya indi

01 Mar 2024 - 13:15 - Siyaset