Türker: Halkımız Azmi’mize Ve ekibimize sahip çıktı

Kocaeli haber - 31 Mart yerel seçimleri Körfez İlçe’de sürpriz sonuçların da doğabileceği şekilde çalışmalarla devam ediyor. Tanınan ve sevilen eğitimci Azmi Cihat Hatipoğlu’nun Körfez Belediye Başkan adayı olduğu İYİ Parti, meclis üyesi adayları ile de halkın desteğini kazanıp, ilgiyle takip ediliyor.

Kocaeli son dakika Körfez Belediye Meclis Üyesi adayı Fırat Türker, gün geçtikçe sözlerinde samimi ve kararlı olduklarını gören halkın desteğinin de arttığını ifade ederek, “Bizim amacımız hizmet, belediyeyi israftan, halkın vergilerinin boşa harcanmasından, rantçılara, yandaşlara para kaptırmaktan kurtaracağız. Azmi’mizin konuşmalarını, içten vaatlerini duyan vatandaşlar daha da çok partimize destek vermeye başladılar. Projelerimizi dinleyen, yapılabilecekken bugüne kadar neden yapılmadığını sorgulayan halk, bunun hesabını sandıkta sormaya hazırlanıyor. Azmi Cihat Hatipoğlu, halkın malı olan arsalarımıza, mülklerimize sahip çıkıp, sattırmayacağına dair şeref sözü veriyor ve biz de kendisini onaylıyoruz. Bir tarafta halkın malı olan arsa ve mülklerin boşu boşuna durmak yerine satılmasını düşünen zihniyet, diğer yanda ise Azmi’mize ait olan yetim hakkının korunması düşüncesi var. Halkımız buna göre notunu ve kararını verecektir” dedi.
Fırat Türker, projelerinin içinde yer alan istihdam, gençlerin geleceğine yatırım, zor durumdaki emekli ve yaşlılara yardım, sosyal donatıları kapsayan projelerin de çok beğenildiğini sözlerine ekleyerek, “Projelerimiz insanın insanca yaşaması odaklı ve rantçılığa izin vermeyen çalışmalar. Her geçen gün halkın bize olan ilgisi ve güveni artıyor” dedi.

25 Şub 2024 - 23:10 - Siyaset