Tayfun Balıkçı yola devam kararı aldı

Kocaeli haber - CHP Körfez’de ilçe ve ilin ön seçim öncesi ve sonrasında taraf olmasıyla başlayan huzursuzluk, tayfun Balıkçı’nın ve ekibinin özverisi ile anlaşmayla sonlandı.

Kocaeli son dakika - Kocaeli son dakika - Körfez’de 2 gündür adaylıktan çekilecek söylentilerine rağmen inandığı yoldan vaz geçmeyen Tayfun Balıkçı ve ekibi, daha güçlenerek yola devam edeceklerini açıkladılar. Bu kararla birlikte İzmit’ten sonra da Körfez’de de adayların çekilmesini bekleyenler hayal kırıklığına uğradılar.
Bu olumsuzluklardan daha da güçlenip, kenetlenerek çıktıklarını söyleyen Tayfun Balıkçı, “İl ve ilçe yönetimi ile yaptığımız toplantılar sonrasında seçimi kazanmaya odaklandık. Bu süreç içinde halkın adaylığımızı ne kadar çok istediğini gelen telefonlar, ya da sokakta önümüzü keserek duygularını anlatan vatandaşların sözleriyle anladık. Körfez halkını hayal kırıklığına uğratmayacağız. Tam kadro olarak teşkilatımızla, adaylarımızla sahadayız ve seçimi kazanacağız” dedi.
Tayfun Balıkçı, listedeki eksikliklerin de tamamlandığını ve güçlü bir ekiple saha çalışmalarına devam ettiklerini sözlerine ekledi.

Tayfun Balıkçı yola devam kararı aldı

22 Şub 2024 - 23:48 - Siyaset