Ömer Faruk Coşkun meclis üyeliğine aday

Kocaeli haber - SP, Körfez Belediye Başkan adayı olarak Erkan Küçükemirler’in açıklanmasından sonra meclis üyeliği için başvurular hızlandı. Körfez İlçe eski Başkanı Ömer Faruk Coşkun’da meclis üyeliği için aday adaylık dosyasını teslim etti

Ömer Faruk Coşkun meclis üyeliğine aday
Ömer Faruk Coşkun meclis üyeliğine aday
+1
Haber albümü için resme tıklayın

Kocaeli son dakika - Seçimlere kendi adayları ile girmeye karar veren ve arka arkaya açıklamalarla sahada var olduklarını gösteren Saadet Partisi (SP), meclis üyeliği için de önemli isimlerin başvurularını almaya devam etti. İlçe eski Başkanı ve yöneticisi Ömer Faruk Coşkun, başvuru dosyasını teslim etmeye geldiği teşkilat önünde meşaleler ve sloganlarla karşılandı.

Ömer Faruk Coşkun meclis üyeliğine aday

SLOGANLARLA KARŞILADILAR

İlçe başkanı Mehmet Ali Tahtalı ve ilçe yöneticileri, gençlik kolları Coşkun’u kapıda karşılayarak salona aldılar. Salonda, GİK Üyesi Recep Sarıdoğan, Körfez Esnaf Odası Başkanı Yahya Öztürk, Körfez Belediye Başkan adayı Erkan Küçükemirler, ilçe yöneticileri ve üyeler destek için hazır bulundu.

“HİZMET ETMEK İÇİN GÖREV ALMAYA HAZIRIZ”

Coşkulu kalabalık önünde açılış konuşmasını yapan İlçe Başkanı Mehmet Ali Tahtalı, seçimlerin kazanılacağını ve her geçen gün yeni başvuruların gelmesiyle heyecanın da arttığını söyledi. Aday adaylığını açıklayan Ömer Faruk Coşkun, 7 yıl ilçe başkanlığı yaptığı ve çeşitli kademelerinde görev aldığı Saadet Partisi çatısı altında meclis üyeliği için başvuru yaptığını söyleyerek, “1 Nisan günü Saadet Partisi Körfez Belediyesi’ni kazanmış olacaktır. Ben ve arkadaşlarım ilçemize hizmet etmek için görev almaya hazırız, sizlerin ve halkımızın desteğini istiyoruz” dedi.

Ömer Faruk Coşkun meclis üyeliğine aday

13 Şub 2024 - 11:59 - Siyaset