Bünyamin Çiftçi sahada

Kocaeli haber - AK Parti Çayırova Belediye Başkan Adayı ve Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi, sabah  başladığı saha ziyaretlerini sürdürüyor

Kocaeli son dakika - 3 Şubat tarihinde gerçekleşen aday tanıtım toplantısında yeniden Çayırova Belediye Başkan Adayı olarak açıklanan  Bünyamin Çiftçi,  saha ziyaretlerini sürdürüyor. Çayırovalılarla bir arada olan Başkan Çiftçi, seçim sürecinde de tempoyu devam ettirdi. SKM programları çerçevesinde sahada çalışmalarına devam eden Bünyamin Çiftçi, sabah namazıyla başladığı ziyaret programlarını  sürdürüyor. AK Parti Çayırova İlçe Başkanı Erhan Sarıdede ve Cumhur İttifakı ortağı MHP Çayırova İlçe Başkanı İsmail Akkuş’la beraber, Çayırovalılarla bir araya gelen Bünyamin Çiftçi, halk ziyaretlerinİ gerçekleştiriyor.

Bünyamin Çiftçi sahada

HALKI ZİYARET 

AK Parti Çayırova Belediye Başkan Adayı ve Mevcut Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi, gerçekleştirdiği ziyaretler kapsamında, ilçedeki hastalara ve Çayırova’nın çınarlarına ziyaretler gerçekleştiriyor. Başkan Çiftçi, bununla beraber yakınlarını kaybeden Çayırovalıları da ziyaret ederek taziyelerini iletiyor. Umre vazifesi gerçekleştiren Çayırovalı hemşehrilerini de yalnız bırakmayan Bünyamin Çiftçi, toplumun her kesimiyle bir araya geldi.

Bünyamin Çiftçi sahada

 

CUMHUR İTTİFAKI RUHU

Konu hakkında açıklamalarda bulunan Bünyamin Çiftçi, “Çayırova’da sıkmadık el, dokunmadık gönül bırakmamak adına saha çalışmalarını sürdürüyoruz. Sabah erken saatlerde başladığımız saha ziyaretlerimize, gün boyunca devam ediyoruz. Cumhur İttifakı ruhuyla çalışmalarımızı ara vermeden sürdüreceğiz. Halkımızın her an yanındayız ve sürekli onlarla birlikteyiz. Çayırovalı hemşehrilerimizden aldığımız güçle yolumuza emin adımlarla devam ediyoruz” ifadelerini kullandı.

Bünyamin Çiftçi sahada

 

 

09 Şub 2024 - 11:33 - Siyaset