Selvi esnaf ziyaretlerinde

Kocaeli haber - AK Parti’nin Körfez ilçesindeki belediye başkan aday adaylarından Ferhat Selvi, ilimizdeki adayların açıklanmasına kısa bir süre kalsa da saha çalışmalarını sürdürüyor. Aday adayı Selvi, bugün de Körfez Yarımca Sanayi Sitesi’nde esnaf ziyaretleri gerçekleştirdi. Selvi ziyareti sırasında bir araya geldiği site esnafının yakın ilgisi ile karşılaştı.

Kocaeli son dakika - Selvi, buluştuğu Yarımca Sanayi Sitesi esnafının taleplerini dinledikten sonra “31 Mart seçimleri Türkiye için tarihi nitelikte bir seçim olacak. Bu önemli seçimi inşallah AK Parti’miz belirleyeceği aday ve Cumhur İttifakı’mızın tüm bileşenlerinin desteği ile yine kazanacaktır” dedi.

Selvi esnaf ziyaretlerinde

"CUMHUR İTTİFAKI HİZMET RUHUNU YANSITIYOR"

Körfez ilçesinde Cumhur İttifakı partileri olan AK Parti, MHP ve BBP’nin uyumlu bir çalışma içinde olduklarını ifade eden Selvi, şöyle konuştu: “Milletimiz bu güçlü birlikteliğe bölgemizde yine yönetim yetkisi verecektir. Cumhurbaşkanımızın ve genel merkezimizin onayını alan isim kim olursa olsun teşkilatımızın ve ittifakımızın desteği ile 31 Mart akşamı ilçemizin yeni başkanı olacaktır.”

Selvi esnaf ziyaretlerinde

31 Oca 2024 - 16:04 - Siyaset