Saadet Partisi Körfez’de aday hazırlıyor

Kocaeli haber - Körfez’de, İYİ Parti, Yeniden Refah Partisi, DEVA Partisi, Zafer Partisi ve CHP’den sonra Saadet Partisi de kendi adayını hazırlamaya başladı

Saadet Partisi Körfez’de aday hazırlıyor
Haber albümü için resme tıklayın

Kocaeli son dakika -  Ana muhalefet partisinin kendi içinde tartışmalı bir dönem geçirmesi, genel başkan değişimi, adayların açıklanmasında geç kalınması iktidar partisinin ekmeğine yağ sürerken, ittifak ortakları da bir araya gelinemediği için kendi adayları ile sahaya çıkmaya hazırlanıyor. Cumhur İttifakı ise parçalanmadan seçimlere girerek, kazanmayı garantilemeye hazırlanıyor.

"EN YÜKSEK OYU ALMAK İSTİYORUZ"


Körfez’de, İYİ Parti, Yeniden Refah Partisi (YRP), Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi, Zafer Partisi ve Cumhuriyet Halk Partisi'nden (CHP) sonra Saadet Partisi de kendi adayını hazırlamaya başladı. Önceki akşam yapılan İlçe Yönetim Kurulu toplantısında, İlçe Başkanı Mehmet Ali Tahtalı ve yönetimi, belediye başkanlığı için aday çıkartmaya hazırlanmaya başladı. Yapılacak olan çalışmalar sonrasında, her kesimden destek görecek sürpriz bir isimle sahaya çıkmaya hazırlanan Saadet Partisi, seçimlerde en yüksek oyu alacaklarını belirtiyor.

30 Oca 2024 - 11:49 - Siyaset