Evlere tepsi ile ulaşacak

Kocaeli haber - Körfez Hacı Osman Mahallesi Muhtarı Sami Zorlu, yeni dönemde de tekrar aday olduğunu duyurdu. Seçim çalışmalarına başlayan Sami Zorlu, diğer adaylardan farklı olarak ev hanımlarına hitap edecek şekilde tepsi ve kepçelik hediye ederek ev ziyaretleri yapacak.

Evlere tepsi ile ulaşacak
Evlere tepsi ile ulaşacak
Haber albümü için resme tıklayın

Kocaeli son dakika - 5 yıl mahallede başarılı bir muhtarlık dönemi geçiren Sami Zorlu, ilçenin en kalabalık yerleşim yerlerinden olan Hacı Osman Mahallesi için gece gündüz çalıştı. Mahallede huzur ve istikrar için mücadele eden Muhtar Sami Zorlu, yeni dönemde de yarım kalan hizmetlerin tamamlanması için tekrar aday olarak destek istedi. Mahalle sakinlerine eli boş gitmeyi usule aykırı gören Sami Zorlu, hazırlattığı hediyelerle kapıları çalıp, mahalle sakinlerinden destek isteyerek ziyarette bulunmaya başlayacak.

OKUMA EVİ HİÇ KAPALI KALMADI

Hacı Osman Mahalle Muhtarı Sami Zorlu, seçim çalışması sırasında çirkin politika yapılmasına karşı olduğunu belirterek, “Her kes muhtarlığa aday olabilir. Fakat, oy devşirmek için gerçekleri saptırmadan çalışmak en güzel davranıştır. Mahallemizde, benim önderliğimde Hüseyin şahin ve Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt’ün desteği ile okuma evimizin iç dekorasyonu yapılmış ve hizmete açılmıştı. Burası hiçbir zaman kapalı kalmadı ve sürekli temizliği yapılarak hizmete hazır halde tutuldu. Yapılan hizmeti kendisine mal etmeye çalışmak uygun olmayan bir davranıştır” dedi. Sami zorlu, mahalleye kazandırılan okuma evinin her zaman açık olduğunu ve bakımının da yapıldığını sözlerine ekledi

                         

Evlere tepsi ile ulaşacak

 

Evlere tepsi ile ulaşacak

28 Oca 2024 - 21:33 - Güncel