Başkan adayı Soyluçiçek: Çayırova'da CHP belediyeciliği fark yaratacak!

Kocaeli haber - Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Çayırova Belediye Başkan Adayı Cihan Soyluçiçek, yerel seçim çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.

Kocaeli son dakika - Kapı kapı dolaşan Soyluçiçek, Çayırova için gerçekleştirmek istediği projelerle de büyük takdir topluyor. Özverili çalışmalarıyla Çayırova halkının takdirini kazanan Başkan Adayı Soyluçiçek, yerel seçim çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

ÇAYIROVA FARK YARATACAK

Sadece esnaf ve hane ziyaretleri değil kurum ve kuruluş ziyaretlerine de büyük önem gösteren Soyluçiçek, kapı kapı dolaşarak hemşehrilerine plan ve projelerini anlatıyor. Talep ve istekleri de yerinde dinleyen Soyluçiçek çözüm önerileri sunarak halkla bütünleşiyor. Halkın teveccühünün kendisini motive ettiğini belirten Soyluçicek, çalışmalarıyla ilgili verdiği kısa bilgide şunları söyledi:" Genel seçimlerden bu yana çalışmalarımıza devam ediyoruz. Yerel seçimlere çok az bir süre kaldı. Bizler de bu süreyi çok iyi kullanıyoruz. Her gün birçok ziyaret gercekleştiriyoruz. Ülkemizin bel kemiği olan esnafımızı, ev hanımlarımızı, öğrencilerimizi, kurum ve kuruluşlarımızı, fabrikalarımızı, birçok derneğimizi, muhtarlarımızı, ilçe başkanlarımızı ziyaret ediyor sorunlarını, bizlerden taleplerini dinliyoruz. Sadece bununla sınırlı kalmıyor, Çayırova belediye başkanı olduğumda Çayırova için gerçekleştirmek istediğim plan ve projeleri de anlatarak istişare halinde bilgilendirmede bulunuyorum. Halkın bizlere teveccühü bizleri motive ediyor. Ben eminim ki Çayırova 1 Nisan sabahına çok mutlu uyanacak. Halkımız hak ettiği hizmeti alacak ve CHP Belediyeciliği Çayırova'da da büyük fark yaratacak" dedi.

28 Oca 2024 - 13:38 - Siyaset