CHP Körfez'de buzlar eridi, kazanmak için sözler verildi

Kocaeli haber - Oldukça çalkantılı ve tartışmalı bir belediye başkan adaylık dönemi yaşayan ve ön seçimle Tayfun Balıkçı’yı seçen CHP Körfez’de, ilçe yönetimi ile aday arasındaki buzlar eridi.

CHP Körfez'de buzlar eridi, kazanmak için sözler verildi
CHP Körfez'de buzlar eridi, kazanmak için sözler verildi
+1
Haber albümü için resme tıklayın

Kocaeli son dakika - Ön seçim sonrasında resmi açıklama yapılana kadar sessizliğini koruyan ilçe yönetimi ve Tayfun Balıkçı, açıklama sonrasında ilk adımları attı. Ön seçim öncesinde ve sandıkta bir başka adaya destek veren ilçe yönetimi ile sandıktan kazanan aday olarak çıkan Tayfun Balıkçı arasındaki buzlar eridi. 

YAŞANAN OLUMSUZLUKLAR UNUTULDU 

Resmi açıklamadan sonra önce İlçe Başkanı Gülseren Solmaz Altunal ile ilçe yöneticileri, sosyal medya hesaplarından verdikleri mesajlarla Tayfun Balıkçı’yı kutladılar ve birlikte çalışacaklarını ifade etti. Tayfun Balıkçı’da benzeri mesajlar verdi ve bugün de randevu alarak ilçe yönetimini ziyarete gitti. Tayfun Balıkçı, kendisine destek veren arkadaşlarıyla birlikte ilçeye gitti ve kendisini İlçe Başkanı Altunal ve ekibi karşıladı. Beklenenin aksine tüm buzlar bir anda eridi ve samimi ortamda yapılan sohbet sonrasında çiçek takdimi ile yaşanan tüm olumsuzluklar unutuldu.

CHP Körfez'de buzlar eridi, kazanmak için sözler verildi

DOSYA TESLİMİ YAPACAKALAR


Balıkçı ve ilçe yönetimi, 1 Nisan sabahı Körfez Belediyesi’ni almak üzere söz verirken, saha çalışmalarına da yeniden start verdi. CHP Körfez’de bu gelişmenin ardından belediye meclis üyelikleri için başvuruların hızlanması bekleniyor. Adayı bekleyen meclis üyeliği düşünen siyasiler, yarından itibaren dosya teslimi yapmaya başlayacaklar.

27 Oca 2024 - 22:18 - Siyaset