Ankara turundan destek çıktı

Kocaeli haber - İYİ Parti Körfez İlçe Başkanı Mehmet Candemir ve Körfez Belediye Meclis Üyesi aday adayı Fırat Türker, Ankara ziyareti gerçekleştirerek bir anlamda seçime 2 ay kala ilçede ittifak sağlamaya çalıştı. Seçim kazanma amaçlı yaklaşım Ankara’da beklendiği gibi ilgiyle karşılandı ve il, ilçe yönetimlerinin harekete geçirileceği söylendi.

Ankara turundan destek çıktı
Ankara turundan destek çıktı
+2
Haber albümü için resme tıklayın

Kocaeli son dakika - Körfez’de, 2024 yerel seçimlerini kazanmaya odaklanan İYİ Parti ilçe yönetimi, diğer siyasi partilerin desteğini almak üzere Ankara ziyaret turu düzenledi. İlçe Başkanı Mehmet Candemir, Körfez Belediye Meclis Üyesi aday adayı Fırat Türker Türkiye Büyük Millet Meclisi’ne giderek Milletvekilleri ile görüştü.

İYİ PARTİ EKİBİ MUTLU 


Ziyaret sırasında özellikle Gelecek Partisi’nin milletvekilleri Fırat Türker’e büyük ilgi gösterdiler. Yapılan sohbetler sonrasında Saadet Partisi Milletvekilleri, Milli Yol Partisi Genel Merkez yöneticileri, Liberal Demokrat Partisi Genel Merkez yetkilileri ile seçimler hakkında görüşmeler yapıldı. Seçimlerde gerekli çalışmaların yapılması için il ve ilçe yönetimlerine bilgi verileceği söylendi ve İYİ Parti ekibi mutlu şekilde geri döndü.

HAZRLIKLARA BAŞLADILAR 

Yorucu maratonu başarıyla tamamlayan Mehmet Candemir ve Fırat Türker, geri döndükten sonra moral veren gelişmeleri Belediye Başkan adayı Azmi Cihat Hatipoğlu’na da aktardı. Geri dönen ekip, seçimlerde birlikte hareket etmeyi planladıkları siyasi partilerin il ve ilçe yönetimleri ile görüşmek üzere hazırlıklara başladı.

27 Oca 2024 - 22:15 - Siyaset