Tecrübeli siyasetçi saha çalışmalarına yön veriyor

Kocaeli haber - 2024 yerel seçimlerinde sürpriz isim olarak açıklanan ve aday olan İYİ Parti Körfez İlçe Belediye Başkan Adayı Azmi Cihat Hatipoğlu’nun saha çalışmalarını tecrübeli siyasetçi Mete Gür yönlendiriyor.

Kocaeli son dakika - SKM Başkanı olarak görevlendirilen Mete Gür, ilçede ki tecrübesiyle, başarısıyla tanınan siyasetçilerden. Azmi Cihat Hatipoğlu’nun açıklanmasının hemen ardından görev için kendisine teklif götürülen Mete Gür, partisinin başarısı için evet dedi ve çalışmalara başladı. Göreve geldikten sonra iyi bir ekip kuran Mete Gür, bir yandan Hatipoğlu’nun ve Meclis Üyesi aday adaylarının programlarını belirlerken, diğer yandan da basın ve sosyal medya çalışmaları için kolları sıvadı.

SAHA ÇALIŞMLARINA DEVAM EDİYOR

Hatipoğlu, SKM’nin etkili çalışmaları, oy getirecek nokta ziyaretleri ve tanıtımlarla bir anda seçim arenasının konuşulan isimlerinden olmasını sağladı. Yapılan anket sonuçları da bu başarıyı doğrularken, Mete Gür ve ekibinin özellikle sosyal medyayı kullanım, tanıtım alanında ki başarılı çalışmaları çıtayı daha da yukarıya taşımaya başladı. Hatipoğlu’da arkasında yer alan ekibine güvenerek daha rahat ve sonuç odaklı olarak ziyaretlerine, saha çalışmalarına devam ediyor

23 Oca 2024 - 12:08 - Siyaset