Türkiye yüzyılı gençlik merkezi'nde eğitimlere devam

Kocaeli haber - Başiskele Belediyesi tarafından geleceğin teminatı gençlere yönelik çağın şartlarına uygun olarak modern ve estetik tarzda inşa edilen Türkiye Yüzyılı Gençlik Merkezi’nde eğitimler devam ediyor.

Kocaeli son dakika - Başiskele Belediye Başkanı M. Yasin Özlü’nün Türkiye Yüzyılı’nda gençlere en büyük armağanı olan Türkiye Yüzyılı Gençlik Merkezi, Kocaeli’nin enbüyük gençlik merkezi olmasının yanı sıra gençlere yönelik eğitim faaliyetleri ve etkinliklerle bölgenin yeni cazibe mekânı oluyor.

Türkiye yüzyılı gençlik merkezi'nde eğitimlere devam

KAYITLAR BAŞLADI

Teknolojik alt yapısı ve modern görünümüyle sadece Başiskeleli gençlerin değil, çevre ilçelerden gençlerin de taleplerine karşılık verecek olan Türkiye Yüzyılı Gençlik Merkezi’nde daha önce satranç, işaret dili, hat sanatı, müzik, sosyal medya, öfke kontrolü, diksiyon, grafik tasarım ve psikoloji eğitimleri verilmeye başlanmıştı. Eğitim yelpazesini genişleten Başiskele Belediyesi, Türkiye Yüzyılı Gençlik Merkezi’nde verilen bu derslerden sonra yeni dönemde İngilizce, Robotik Kodlama, Resim, Sosyal Medya, Tinkercad ile 3D Tasarım, Ofis Programları, İşaret Dili, Siber Güvenlik, Öfke Kontrolü ve Panik Atağa Bilişsel Müdahale eğitimleri verilecek. Eğitimlere katılmak isteyen 11 ila 29 yaş arası gençler Genc-i Âlâ’nın web sitesi https://genciala.basiskele.bel.tr/ linkine girerek internet üzerinden 22-28 Ocak tarihleri arasında başvuru oluşturabilecek.

22 Oca 2024 - 15:42 - Güncel