Körfez’de yarıyıl tatili eğlence dolu başladı

Kocaeli haber - Körfez Belediyesi, çocuklar için yarıyıl tatilini eğlenceli hale getirdi. Çocuklar hafta sonu önce tiyatro ardından da çocuk şenliği ile doyasıya eğlendi

Kocaeli son dakika - Körfez Belediyesi, bu yarıyıl tatilinde de çocukları unutmadı. Hafta boyunca devam edecek olan ‘Yarıyıl Eğlenceleri’ kapsamında cumartesi ve pazar günü tiyatro gösterisi ve çeşitli eğlenceler vardı. Cumartesi günü Tütünçiftlik Kültür Merkezi’ndeki etkinlikler kapsamında çocuklara ‘Kırmızı Başlıklı Kız”  tiyatro oyunu izletildi. Çocuklar hem eğlendi hem de öğrendi.

Körfez’de yarıyıl tatili eğlence dolu başladı

DOYASIYA EĞLENDİLER

Pazar günü de eğlence aralıksız devam etti. ‘Korsan Kardeşler’ oyununu izleyen çocukların kahkaha sesleri salondan taştı. Tek gösterimle 45 dakika süren tiyatro oyununda çocukların çok eğlendiği yüzlerinden okunuyordu.Tiyatro gösterileri dışında iki gün boyunca farklı etkinlikler de düzenlenecek.

Körfez’de yarıyıl tatili eğlence dolu başladı

HAFTA BOYU DEVAM EDECEK

Çocuk şenlikleri hafta boyunca da devam edecek. 24 Ocak Çarşamba Günü Tütünçiftlik Kültür Merkezi’nde, 25 Ocak Perşembe Günü Yarımca Kültür Merkezi’nde, 26 Ocak Cuma Günü Hereke Prof. Dr. Ahmet Haluk Dursun Kültür Merkezi’nde, 27 Ocak Cumartesi de Tütünçiftlik Kültür Merkezi’nde etkinlikler devam edecek. Etkinlikler saat 14.00’te başlayacak.

Körfez’de yarıyıl tatili eğlence dolu başladı

22 Oca 2024 - 15:38 - Güncel