Başiskele'de dolu dolu ara tatil atölyeleri başlıyor

Kocaeli haber - Geleceğin teminatı çocukların ve gençlerin fiziksel, ruhsal, bilişsel ve sosyal gelişimlerine büyük katkı sunmaya devam eden Başiskele Belediyesi, geçen yıllarda olduğu gibi bu yarıyıl tatilinde de çocuklara ve gençlere dolu dolu etkinlik takvimi oluşturdu.

Kocaeli son dakika - 2023-2024 Eğitim ve Öğretim Yılı’nda yarıyıl tatiline giren Başiskele'nin âlâ gençleri, çeşitli atölyelerde hem eğlenecek hem de çeşitli şeyler öğrenecekler. Yeniköy Merkez Mahallesi’nde yer alan Âlâ Mekân’da ve ilçenin dört bir tarafında bulunan gençhanelerde yapılacak atölyelerde öğrenciler, yarıyıl tatilini daha eğlenceli, kaliteli ve verimli geçirecekler.

Başiskele'de dolu dolu ara tatil atölyeleri başlıyor

22 OCAK’TA BAŞLIYOR

Genc-i Âlâ Gençlik Modeli ile ilçedeki çocuklar ve gençlere eğitim, kültür, bilim, sanat ve sporda büyük destek veren Başiskele Belediyesi, yarıyıl tatilinde de öğrencilerin yanında olarak Başiskele'nin âlâ nesline çocuk atölyeleriyle keyifli, eğlenceli ve verimli bir tatil imkânı sunacak. 22 Ocak Pazartesi gününden itibaren başlayacak ve tatil boyunca devam edecek atölyelerde gençlere bilimden sanata, teknolojiden matematiğe, robotik kodlamadan zekâ oyunlarına kadar çeşitli alanlarda eğitimler verilecek.

22 Oca 2024 - 15:27 - Güncel