Körfez Trabzonlular’da yeni Başkan Okudan

Kocaeli haber - Körfez Trabzonlular Kültür ve Dayanışma Derneği’nin hafta sonu gerçekleştirilen 4. Olağan Genel Kurulu’nda Başkanlığa Muharrem Okudan seçildi

Kocaeli son dakika - Körfez Trabzonlular Kültür ve Dayanışma Derneği’nin 4. Olağan Genel Kurulu Pazar günü Tütünçiftlik Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi. 195 üyenin büyük çoğunluğunun katıldığı genel kurulda mevcut başkan Adem Akova göreni tek aday olan Muharrem Okudan’a devretti. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan kongrede şehitlerimiz de unutulmadı.

TEK ADAYLI KONGRE

Divan Başkanlığı’na Ali Osman Baş seçilirken, divanda Murat Şendoğan ve Sedat Yılmaz da yer aldı. Tek adaylı kongrede Başkan Seçilen Muharrem Okudan, yaptığı kısa teşekkür konuşmasında üyelere teşekkür etti. Yeni dönemde etkinliklerin startını vereceklerini belirtti. Kongre sonrasında hep birlikte aile fotoğrafı çektirildi.

YÖNETİM BELİRLENDİ

Yönetim Kurulu’nda; Muharrem Okudan (Başkan), Osman Akova, Mustafa Keskin, Ali Osman Baş, Abdullah Erdoğanoğlu, Murat Şendoğan, Muhammet Kurtuluş, Bayram Alagöz, Mahmut Erdoğan, Serhat Kalkan, Uğur Karadeniz, Ramazan Akova, Sedat Yılmaz, Rahman Şahinkaya ve Ahmet Arıcı yer alırken, Denetim Kurulu’nda; Nurettin Okudan, Adem Akova ve Zeki Kurtuluş yer aldı.

YÖNETİM KURULU

Muharrem OKUDAN

Yavuz KURTULUŞ

Osman AKOVA

Muhammet BEŞİNCİ

Mustafa KESKİN

Ahmet OKUTAN

Ali Osman BAŞ

Yavuz Sultan Selim AKGÜL

Abdullah ERDOĞANOĞLU

Ömer Can GÜNDOĞDU

Murat ŞENDOĞAN

Muhammet OKUDAN

Muhammet KURTULUŞ

Abdullah ŞENDOĞAN

Bayram ALAGÖZ

Eren KÖSE

Mahmut ERDOĞAN

Kamil KOÇ

Serhat KALKAN

Orhan Yusuf ŞENTÜRK

Uğur KARADENİZ

Mehmet SEZGİN

Ramazan AKOVA

Murat KOÇVER

Sedat YILMAZ

İsmail Hakkı AKI

Rahman ŞAHİNKAYA

Orhan ÖZDEMİROĞLU

Ahmet ARICI

Yusuf VELİ

DENETİM KURULU

Nurettin OKUDAN

Şaban AKOVA

ADEM AKOVA

ALİ KEMAL DİLAVER

ZEKİ KURTULUŞ

Volkan SOYYİĞİT

16 Oca 2024 - 10:24 - Güncel