Annelerinin tabutundan ayrılamadılar

Kocaeli haber - Körfez Mimar Sinan Mahallesinde oturan ve ailesi ile birlikte kayak yapmak için gittiği Kartepe’de düşerek hayatını kaybeden Tuğba Paloluoğlu (50) gözyaşları arasında son yolculuğuna uğurlandı. Cenaze sırasında annelerinin tabutundan ayrılamayan kardeşlerin gözyaşları namaz katılanların da yüreklerini burktu.

Annelerinin tabutundan ayrılamadılar
Haber albümü için resme tıklayın

Kocaeli son dakikaMimar Sinan Mahallesi Mehmet Akif Ersoy Camiinde kılınan cenaze namazına Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Demokrat Parti İlçe Başkanı Veli Yıldız, İYİ Parti İlçe Başkanı Mehmet Candemir, Saadet Partisi İlçe Başkanı Mehmet Ali Tahtalı, Mimar Sinan Mahallesi Muhtar adayı Mehmet Çöven, siyasi partilerin belediye başkanlığı ve belediye meclis üyeliği aday adayları ile kalabalık cemaat katıldı.
Cenazenin cami avlusuna gelmesinden sonra gözyaşlarını tutamayan Muhammed ve Murat Yaşık kardeşler, annelerinin tabutuna kapanarak dakikalarca gözyaşı döktüler. Kılınman cenaze namazından sonra Tuğba Paloluoğlu Körfez Asri Mezarlığında toprağa verildi.
Tuğba Paloluoğlu, Pazar günü ailesi ile birlikte gittiği Kartepe’de kayak yaparken düşmüş, iddialara göre açık olan tel örgülerin dışına çıkarak ağır yaralanmıştı. Olaydan sonra hastaneye kaldırılan 3 çocuk annesi kadın, tüm çabalara rağmen kurtarılamamıştı.

Annelerinin tabutundan ayrılamadılar

15 Oca 2024 - 23:28 - Güncel