Kayak yaparken düşen kadın öldü

Kocaeli haber - Körfez Mimar Sinan Mahallesi’nde oturan 3 çocuk annesi Tuğba Paloluoğlu ailesi ile gittiği Kartepe Kayak Merkezi’nde iddialara göre yırtık olan tel örgüden düşerek hayatını kaybetti

Kocaeli son dakika - Alınan bilgi ve iddialara göre Tuğba Paloluoğlu (50),  çocukları ve kardeşleri ile Kartepe kayak bölgesine kaymaya gitti. Pazar günü saat 17.30 sıralarında pistte kaymaya başlayan Tuğba Paloluoğlu,  dengesini kaybetti ve iddialara göre tel örgüde yırtık olan bölgeden çıkarak yaklaşık 5 metrelik uçuruma düştü.

BUGÜN TOPRAĞA VERİLECEK

Ailesinin gözleri önünde yuvarlanan Tuğba Paloluoğlu,  boynunun üstüne düştü ve ağır yaralandı. Olay yerine çağrılan sağlık ekipleri ilk müdahale sonrasında Paloluoğlu' nu özel bir hastaneye kaldırdı. Ancak yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayan Paloluoğlu hayatını kaybetti. Paloluoğlu yapılan otopsi sonrasında Mimar Sinan Mahallesi Mehmet Akif Ersoy caddesi Mehmet Akif Ersoy Camii’nde kılınacak olan ikindi namazı sonrasında Körfez Asri Mezarlığı’nda toprağa verilecek.

15 Oca 2024 - 14:30 - Asayiş