Manav başkanlar Fatih Öztürk’e destek verdi

Kocaeli haber - 2024 yerel seçimlerinde Körfez’de söz sahibi olmak isteyen manavlar, İYİ Partiden Meclis üyesi aday adayı olan Fatih Öztürk’ün açıklamasında yer alarak destek verdiklerini gösterdi

Manav başkanlar Fatih Öztürk’e destek verdi
Manav başkanlar Fatih Öztürk’e destek verdi
+2
Haber albümü için resme tıklayın

Kocaeli son dakika - Fatih Öztürk, meclis üyeliği için aday adaylık dosyasını İlçe Başkanı Mehmet Candemir’e teslim ederken, salon gelen kalabalık katılım nedeniyle tamamen doldu. Kocaeli Taşköprülüler Dernek Başkanı Yasin Sönmez, Körfez Taşköprülüler Dernek Başkanı Ceyhun Atik, Körfez Esnaf Odası Başkanı Yahya Öztürk, Sipahiler Mahalle Muhtarı Murat Tezel, Yeni yalı Mahallesi Muhtar adayı Fahri Gündoğdu ve çok sayıda manav vatandaş salonda yer alarak aday adaylık açıklamasında destekçi olduklarını gösterdi.

Manav başkanlar Fatih Öztürk’e destek verdi

TEŞEKKÜR ETTİ


Fatih Öztürk, yerel seçimlerde yalnızca manav halkının değil, tüm Körfez halkının sesi olacağını belirterek, “Bana destek vermek için burada olan Oda başkanı, STK Başkanlarıma ve Muhtarıma teşekkür ediyorum. Bana bu fırsatı veren ve görev almamı isteyen İlçe Başkanıma ve çalışmalarda yanımda yer alan teşkilat arkadaşlarıma da teşekkür ediyorum. İlçemizin yapılması gereken çalışmalara, projelere şiddetle ihtiyacı var. Bu nedenle görev almak ve uygulamada görev almak için aday adayı oldum” dedi.

Manav başkanlar Fatih Öztürk’e destek verdi

"YANINDA OLACAĞIZ"

Dosya teslimi sonrasında konuşan Kocaeli Taşköprülüler Dernek Başkanı Yasin Sönmez, manav bölgesi olan Körfez ve çevresinin sorunlarını en iyi yine kendi aralarından çıkan meclis üyelerinin ve belediye başkanlarının bileceğini belirterek, “Adaylarımıza sonuna kadar destek verip, yanlarında olacağız” dedi. Daha sonra alkışlarla dosyasını ilçe başkanına teslim eden Fatih Öztürk’ün aday adaylığı ile İYİ Parti Körfez ekibi önemli bir güç kazanmış oldu.

14 Oca 2024 - 17:29 - Siyaset