Ender Oğuz eleştirilere isyan etti!

Kocaeli haber - Önceki gün yaptıkları açıklama ile İYİ Parti’den istifa eden 3 meclis üyesinden biri olan Ender Oğuz, verdikleri karar nedeniyle eleştiri yapan siyasilere veryansın etti.

Kocaeli son dakika - Ender Oğuz, bu güne kadar verdikleri mücadeleyi ve yaşadıkları zorlukları hatırlatarak, arkalarından konuşanlara itafen şu cümleleri kurdu;

"Tek kuruş huzur hakkı dahi almadım burs olarak verdim"

"Dünden bu yana sayısız telefon ve mesaj aldım herkes düşüncelerini söyledi ve çok olumlu dönüş aldım,sağolsunlar verdiğim emekler için teşekkür ettiler..Ben uzun zamandır hep sustum partiye teşkilata zarar gelsin istemedim. Açık ve net olarak ifade ediyorum bu oluşum için çok emek harcadım çok bedel ödedim bugün konuşan kişiler yola çıkmaya cesaretleri yok iken ben ve arkadaşlarım il il, ilçe ilçe dolaştık. Kimse bir kuruş harcamazken maddi manevi büyük emek verdik. Meclis Üyesi olarak görev sürem boyunca partili partisiz her arayanın yanında oldum..Birileri sıcak yataklarında uyurken arayıp yardımcı olmamı isteyen kişiler için yeri geldi emniyette yeri geldi adliyede yeri geldi hastane de sabahladım. Ofisime kim geldiyse, kim aradıysa boş çevirmedim cebimdeki paramı paylaştım. Sayısız vatandaşımıza destek oldum.Yüzlerce önerge verdim,defalarca suç duyurularında bulundum yeri geldi kendimi hedef gösterdim tek bir an geri adım atmadım! Meclis Üyesi görev sürem boyunca tek kuruş huzur hakkı dahi almadım burs olarak verdim!"

“Sarhoşun Mektubu Okunmaz”


"Şimdi mensubu bulunmadığım bir parti için yine konuşmayacağım kaldı ki bana yakışmaz ama kendilerini dev aynasında gören ve insanların arkalarından konuşmayı kendilerine görev adledenlerin şuan aynı masada oturmalarına rağmen düne kadar bir birlerinin arkalarından demediklerini bırakmayanlar,her işi düştüklerinde koşa koşa yanımıza gelip istek de bulunanlar da şuan başka olanlar vs gösteriyor ki çok doğru bir karar vermişim! Son olarak da 7/24 alkol masalarında hesap kitap yapanlar tek başarıları insanların arkalarından konuşup birbirlerini satmak olanlar; Meclis Üyeliği, müdürlük hatta iştirak pazarlığı yapanlar bugün gelip utanmazca yorum yapıyorlar! Mensubu bulunduğu partiyi 3 gruba bölen insanları uzaklaştıran,ciddiyetten uzak kafasına göre hareket eden,herkesten para isteyen siyaseti ticarete döken kişi ve kişiler kimin hangi partiye gideceğinden öte boş konuşmayacak kendi partisini düşürdüğü duruma odaklanacak! Gerçi adam yerine koyarak onlar için zaman harcamak da bizim hatamız. Atalarımız ne güzel söylemiş “Sarhoşun Mektubu Okunmaz”!

06 Ara 2023 - 21:04 - Siyaset