Zeki Karakadılar, Kartepe Meclisi için başvurusunu yaptı!

Kocaeli haber - CHP Gençlik Kolları Kocaeli İl Başkanı Av. Zeki Karakadılar, Kartepe Belediye Meclis Üyesi aday adaylığına başvurusunu yaptı. Karakadılar dosyasını 12 ilçe başkanı ve il yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Kartepe İlçe Başkanı Hasan Bayrak'a teslim etti.

Zeki  Karakadılar, Kartepe Meclisi için başvurusunu yaptı!
Zeki  Karakadılar, Kartepe Meclisi için başvurusunu yaptı!
+1
Haber albümü için resme tıklayın

Kocaeli son dakika - 31 Mart 2024 günü yapılacak Yerel Seçimler öncesinde siyasi partilerde, belediye başkanlığı ve meclis üyeliği aday adaylığı başvurularında yoğun ilgi yaşanıyor. CHP Gençlik Kolları Kocaeli İl Başkanı Av. Zeki Karakadılar da bu akşam Kartepe İlçe binasına gelerek Kartepe Belediye Meclis Üyesi aday adaylığına başvurusunu yaptı. Gençlik Örgütlerinin tam desteğini arkasına alan Karakadılar, dosyasını 12 ilçe başkanı ve il yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Kartepe İlçe Başkanı Hasan Bayrak'a teslim etti. Başvuru sırasında Karakadılar'ın yanında eşi Kübra Karakadılar, 2,5 aylık oğlu Cumhur Karakadılar ve İzmit Belediye Başkan aday adayı Emre Andız da yer aldı.

Zeki  Karakadılar, Kartepe Meclisi için başvurusunu yaptı!


HEDEFİMİZ KARTEPE'DE CHP'Yİ İKTİDAR YAPMAK


Meclis Üyesi aday adaylık dosyasını teslim eden Av. Zeki Karakadılar, "18 yaşına girdiğim gün üye olduğum 2018 yılından itibaren her günümün büyük bir kısmını Cumhuriyet Halk Partisi aileme ayırmış olmaktan onur ve gurur duyan bir kardeşiniz olarak yeni bir hedefe adım atıyorum. Bu hedef 2024 yılında yapılacak yerel seçimlerde ilçemizde Cumhuriyet Halk Partisini iktidar yapmaktır.Bu adımları atarken 5.5 yıldır yürüttüğüm il gençlik kolları başkan yardımcılığı ve il gençlik kolları başkanlığı sayesinde kentimizdeki tüm ilçelerimizde bir ailem oldu ve bu ailemin bugün burada yanımda olması sebebiyle onlara teşekkür ediyorum. Verdiğimiz mücadelenin doğru olduğunu, izlediğimiz kardeşlik siyasetinin bizleri büyüttüğüne şahit oluyoruz. 12 ilçe başkanım ve il gençlik kolları yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımla birlikte Kartepe Belediyesi Meclis üyesi aday adaylık başvurumu gerçekleştiriyorum.

Zeki  Karakadılar, Kartepe Meclisi için başvurusunu yaptı!


TEŞEKKÜR ETTİ


Bu çıktığım yolda bana destek olacak kendi ofis işlerimde yoracağım ortaklarıma buradan teşekkür etmek istiyorum. Siyaset aile hayatımızın bir parçası olduğundan bu sürede desteğini hiçbir zaman esirgemeyen üstüne fikirleriyle düşünceleriyle destek olan eşime teşekkür etmek istiyorum. Önceki dönem il başkanım yol arkadaşım Emre Andız abime bu yol da birlikteliğimiz devam ederken verdiği destekler için teşekkür ediyorum. Babama,anneme maddi manevi desteklerinden dolayı ve Cumhuriyet Halk Partili olma mirasını bıraktıkları için teşekkür ediyorum. İlçe başkanıma belediye başkan adayıma 2024 yılında Kartepe Belediyesine Cumhuriyet Halk Partisi bayrağını dikecek olan tüm CHP aileme şükranlarımı sunuyor adaylık başvurumun partimize ve kentimize hayırlı olmasını temenni ediyorum.

Zeki  Karakadılar, Kartepe Meclisi için başvurusunu yaptı!

04 Ara 2023 - 20:59 - Siyaset