Cumartesi, 04 Aralık 2021
.
.
adscode
Güncel

Şehit Kütüphanesi Kitap Desteğinizi Bekliyor

Başlattığı kitap toplama kampanyaları ile bir çok ilde Şehit Kütüphaneleri kapsamında Şehitler adına kütüphane kurulmasına öncülük eden ve hizmete açan Körfez'de Bizim Gazete isimli gazetenin sahibi Mustafa Eranıl; şimdi de Körfez'de iki şehidimizin adına kütüphane kurmak için  Kitap Toplama Kampanyası başlattı.

Tarih
Şehit Kütüphanesi Kitap Desteğinizi Bekliyor

 

        İKİ ŞEHİDİMİZİN ADI VERİLECEK

        2016 yılında Şanlı Urfa Viranşehir Karakuzu Jandarma Karakolu'na PKK  tarafından yapılan saldırıda, 26 yaşında şehit olan Körfezli Jandarma Uzman Onbaşı Erdi Demirer ile yine, Siirt Kırsalında PKK tarafından şehit edilen Körfezli 22 yaşında ki Komando Er Emre Kaan Arlı adına açılacak olan kütüphane için çalışmalar başlatan Gazeteci Mustafa Eranıl; bayram sonrası kütüphanenin açılışını, düzenlemeyi planladığı bir programla gerçekleştireceği belirtildi.

        MEZUN OLDUKLARI OKULDA

        Şehitlerimiz adına kurulacak olan kütüphane; Körfez'de mezun oldukları Körfez Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi'nin bünyesinde kurulacak olan kütüphaneye verilecek. Kütüphaneye şehitlerimizin özgeçmişleri, fotoğraflarının bulunduğu ayrıca her birine özel köşe yapılarak,  şehitlerimizin adı; mezun olduğu okulda yaşatılacak; yeni neslin şehitlerimizi tanıması sağlanacak.

        KİTAP DESTEĞİNİZİ BEKLİYORUZ

        Kütüphane kurulması için çalışma başlatan Gazeteci Mustafa Eranıl, 'Daha önce başlatmış olduğum kitap toplama kampanyaları ile yaklaşık 25 bin civarında kitap toplayarak çeşitli yerlerde kütüphane kurulmasına vesile oldum. Şimdi iki şehidimiz adına Körfez'de kütüphane kurmak için kitap toplama kampanyası başlattım. Kitap desteğinde bulunmak isteyenler kitaplarını gazetemizin merkezi olan Güney Mahallesi Saatçi Sokak No:3 Körfez - KOCAELİ adresine teslim edebilirler.Bilgi almak isteyenler ise 05332520975 numaralı telefondan bilgi alabilirler' dedi.

 

Etiketler:
Emoji ile tepki ver!
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0 Yorum
  • Yorumu Gönder
  • DAHA FAZLA SONUÇ YÜKLE