Cuma, 30 Ekim 2020
.
29
Kocaeli
.
Güncel

Öztaş; “Gelecek Partisine Kandıra’da büyük ilgi var”

Gelecek Partisi Kandıra İlçe Başkanı Harun Öztaş, ilçe teşkilatını kurmak için kolları sıvadığını, yönetimde yer almak isteyenlerle görüşmeler yaptıklarını söyledi.

Tarih
Öztaş; “Gelecek Partisine Kandıra’da büyük ilgi var”

Geçtiğimiz hafta içerisinde kurucu ilçe başkanlığı görevine resmen atanan Harun Öztaş, “Her ne kadar bireysel hayatımda çeşitli vazifeler ve çalışmalar yapmış olsam da, milletimize ve devletimize faydalı işler yapmak arzusu ile aktif siyasetin gerektirdiği sorumlulukla siyaset yapmanın gayreti içindeyim ve bu düşünceler doğrultusun da siyaset yapıyorum. İşte bu süreçte ve içinde bulunduğumuz siyasi dönemde devletimiz adına milletimize hizmet vermek yolunda şahsıma önemli bir fırsat sağlayıp, Kandıra ilçe başkanlığına layık gören başta Gelecek Partisi Genel Başkanı Prof. Ahmet Davutoğlu ve yönetimine, Kocaeli İl Başkanı Ömer Faruk Başaran ve yönetimine sonsuz şükranlarımı sunarım” dedi

‘İçerisinde bulunduğumuz küresel salgın nedeniyle alınan tedbirler kapsamında bir takım güçlükler yaşıyor olsak da teşkilatımız çalışmalarına devam etmektedir’ diyerek açıklamasına devam eden Öztaş, “Teşkilat çalışmalarını yürütürken yoğun bir ilgi ve alaka ile karşılaşmaktayız. Hem farklı siyasi partilerden ayrılan hem de hiçbir parti üyeliği bulunmayan kesimlerden başvuru almaktayız. Bunun yanı sıra teşkilatımız da aktif görev almak isteyen çok sayıda kişi bulunmakta ve bu kişilerle de görüşmelerimiz devam etmektedir. Gelecek günlerin bütün dünyaya en başta sağlık ve esenlik getirmesi dileğiyle covid-19 salgınında hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet, halen hasta olan vatandaşlarımıza da acil şifalar diliyorum. Ayrıca, vatandaşımızın huzur ve güvenini tesis etmek için gecesini gündüzüne katarak mücadele eden emniyet mensuplarımızın 10 Nisan Polis Haftalarını kutluyorum” diye konuştu.

 

Emoji ile tepki ver!
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0 Yorum
  • Yorumu Gönder
  • DAHA FAZLA SONUÇ YÜKLE