Pazartesi, 25 Ocak 2021
.
.
Güncel

MEDAR'a görkemli lansman

İsim değişikliğinin ardından yeni vizyonunu kamuoyuna duyuran Medar Hastaneleri, tanıtım programında Sanatçı Ferhat Göçer en güzel şarkılarını seslendirdi

Tarih
MEDAR'a görkemli lansman

Sağlığınız El Üstünde’ sloganı ve yeni ismiyle yola çıkan Medar Hastaneleri, Sekapark’ta bulunan Kocaeli Kongre Merkezi’nde muhteşem bir tanıtım programı yaptı. Gebze, Gölcük ve Sakarya’da bulunan Medar Hastanelerinin tanıtım programı protokol konuşmalarının ardından ünlü şarkıcı Ferhat Göçer konseriyle devam etti. Göçer sevilen şarkılarıyla katılımcılara unutulmaz anlar yaşattı.

 

2
KAPIDA KARŞILADILAR
İlimizde sağlık hizmetinde 20 yıllık tecrübesi olan Aile Konak Hastanesi, geçtiğimiz günlerde isim değişikliğine gitmişti. ‘Sağlığınız el üstünde’ sloganı ile Medar Hastaneleri ismini alan sağlık kurumu, yeni ismini düzenlediği lansman ile kamuoyuna duyurdu. Kokteyl ile başlayan lansmanın ev sahipliğini yapan Dr. Şahin Talus, Dr. Veysel Besnili, Dr. Metin Göklü, Dr. Nevzat Doğan ve Dr. Numan Ulay konuklarını kapıda karşıladı.

 

4
İL PROTOLÜ TAM KADRO
Lansmana Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın, Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan, Başiskele Belediye Başkanı Yasin Özlü, Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer, İl Sağlık Müdürü Şenol Ergüney, AK Parti İl Başkanı Mehmet Ellibeş, İYİ Parti İl Başkanı Şanbaz Yıldız, AK Parti İl eski Başkanlarından Abdullah Eryarsoy, Mahmut Civelek, AK Parti İzmit İlçe Başkanı Ali Güney, Kocaeli Ticaret Odası Başkanı Necmi Bulut, Türk Metal Sen Kocaeli Şube Başkanı Yakup Yıldız, doktorlar, hastane personelleri ve çok sayıda davetli katıldı.
TALUS, ‘DAHA İYİSİ İÇİN ÇALIŞACAĞIZ’
Medar hastanesinin tanıtım filminin gösterimi sonrası konuşan Medar Hastaneleri Yönetim Kurulu Başkanı Şahin Talus, “Süreç çok uzun. Dile kolay 20 yıl geçmiş. İlk olarak Seymen’de poliklinik açmıştık. Durmadan birçok yerde hastanelerimizi hizmete soktuk. Yaklaşık 1 yıldır Medar için çalıştık. Ulusal manada ismimizi duyurmak istiyorduk. Medar aslında dönence demek. Sağlıkta medar olmak, yardımcı olmak istedik. Ulusal manada nadir kalan hekim hastaneleri olarak ismimizi daha iyi noktalara getirmek için uğraşacağız. Her manada elimizden geleni yapmaya çalışacağız. Biz bir noktaya geldiysek bu hekimlerimiz ve personelimiz sayesindedir” dedi

 

5
‘BİN 141 KİŞİYE ULAŞTIK’
Sözlerini sürdüren Dr. Şahin Talus,“20 yıl önce 13 kişi ile yola çıkmıştık. Şimdi Bin 141 kişiye ulaştık. Bu arkadaşlarımızın emeğiyle buralara geldik Biz hekim kökenli bir hastaneyiz. Belki burada doğmadık ama burada yatırım yapıyoruz. Her manada elimizden geleni yapacağız. Valimiz, ilçe belediye başkanlarımız, bürokrasideki dostlarımız ve ekip arkadaşı hekimlerimize teşekkür ediyorum. Bu hepimizin başarısı. Ondan dolayı yönetim kurulu adına hepinize teşekkür ediyorum. Biz 20 yıldır sizlerle bir başka yaşadık” ifadelerini kullandı.

 

4
BÜYÜKAKIN, ‘GURUR VERİCİ’
Talus’un ardından kürsüye gelen Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın, “Böyle marka kurumların şehrimizde yaygınlaşması bizler için gurur vesilesi. Medar-ı iftihar olacak olan hastanemizin kurucularını tebrik ediyorum. 20 yılda oradan buraya geldiyseniz bunun en büyük sahibi muhtemelen burada çalışanlarımızdır. Şehirler gerçekten cazibe noktası olacaksa insanların aldıkları sağlık hizmeti çok önemli. Bu tür kurumların sayısının artması bizler için gurur verici. Bu şehrin sağlık turizmi açısından da bir vizyonu olacak. Şehrimize sağlık turizmi açısından ciddi katkı sağlayacağınıza inanıyorum. Sağlımızı elinizin üstünde tutun” şeklinde konuştu.

 

8
GÖÇER KORO ÇALIŞMASINA KATILACAK
Büyükakın’ın konuşmasının ardından Ünlü Sanatçı Ferhat Göçer orkestrası ile sahne aldı. Türkiye’nin ender sanatçılarından aynı zamanda doktor olan Ferhat Göçer unutulmaz parçalarını Medar Hastanelerinin çalışanları ve konuklar için seslendirdi. Göçer’in şarkılarına programda bulunan doktorlar ve sağlık çalışanları da eşlik etti. Seslendirdiği şarkılar sonrası konuşan Sanatçı Ferhat Göçer “Ünlü hekimlerimizden geçmişte musiki ile uğraşan ve bugünlere çok güzel eserler bırakan doktorlarımız var. Hastanelerinizde korolar oluşturun çalışmalarınıza ben de gelip katılacağım” dedi.

 

3

Emoji ile tepki ver!
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0 Yorum
  • Yorumu Gönder
  • DAHA FAZLA SONUÇ YÜKLE