Çarşamba, 02 Aralık 2020
.
29
Kocaeli
.
Güncel

Kaymakam Karabulut: Nice 100. Yıllara!

Gölcük Kaymakamı Cengiz Karabulut, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Kaymakam Karabulut açıklamasında; “23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’mız kutlu olsun.…

Tarih
Kaymakam Karabulut: Nice 100. Yıllara!

 

22

 

 

Corona virüs tedbirleri nedeniyle evden çıkamayan bayram çocuklarını unutmayan Kaymakam Karabulut, bayram çocuklarının evlerinde izlemeleri için 23 Nisan’ın 100. Yılı’na özel, Gölcük Kaymakamlığı http://www.golcuk.gov.tr/ web sitesinde özel kısa bir film de yayınladı.

Cengiz Karablutt

Kaymakam Karabulut açıklmasında şu ifadelere yer verdi:

“KOCAMAN YÜREKLİ ÇOCUKLARIMIZA GÜVENİYORUM”

Milli Bağımsızlığımızın, Demokrasimizin ve Cumhuriyetimizin öncüsü ve güvencesi olan Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılışının 100. Yıldönümü ile Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutlamanın sevincini ve gururunu yaşıyoruz. Tüm dünya ülkeleri gibi bizleri de bu süreci yaşamak zorunda bırakan Corona Virüs mücadelesi, Milli Gururumuz olan 23 Nisan’ı kutlamamıza engel olmamalıdır. Daha nice 100 yıllar boyunca Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün ilke ve inkılapları doğrultusunda gelecek yeni nesillerle hep birlikte, omuz omuza her türlü engeli aşabileceğimize inanıyorum ve bu ruhu taşıyan o kocaman yürekli çocuklarımıza güveniyorum.”

 

“EVİMİZDE OLSAK DA TEK YÜREK OLMANIN GURURUNU YAŞIYORUZ”

Bu anlamlı günü hepimiz evlerimizde geçiriyor olsak da; tüm ruhumuzla, kalbimizle ve tüm benliğimizle tek yürek olmanın gururunu yaşıyoruz. Başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, silah arkadaşları, aziz şehitlerimiz, kahraman gazilerimiz ve Türkiye Büyük Millet Meclis’inin kurucu üyelerini rahmet, minnet ve şükranla anıyor, geleceğimizin teminatı çocuklarımız ve onlara bu duyguyu aktarabilen değerli öğretmenlerimizin, bizi biz yapan değerlerimize sahip çıkarak yüreğinde bağımsızlık bilincini taşıyan tüm Gölcük halkının gününü kutluyorum.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Emoji ile tepki ver!
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0 Yorum
  • Yorumu Gönder
  • DAHA FAZLA SONUÇ YÜKLE