Pazartesi, 25 Ocak 2021
.
.
Güncel

Kaymakam Cinbir Şehitleri ve Gazileri unutmadı

İzmit Kaymakamı Şevket Cinbir Anneler Günü dolayısıyla İzmit’te ikamet eden şehit annelerini ziyaret ederek, hediyelerini verdi. Kaymakam Cinbir;” İzmit İlçemizde oturan toplam 221 şehit ailesi ve gazimiz…

Tarih
Kaymakam Cinbir Şehitleri ve Gazileri unutmadı

İzmit Kaymakamı Şevket Cinbir Anneler Günü dolayısıyla İzmit’te ikamet eden şehit annelerini ziyaret ederek, hediyelerini verdi. Kaymakam Cinbir;” İzmit İlçemizde oturan toplam 221 şehit ailesi ve gazimiz evlerinde ziyaret edilerek her birine Ramazan hediyesi takdim edilmiştir.” dedi.

 

“İLÇEMİZDE 29 ŞEHİT ANNESİ VARDIR”

İzmit Kaymakamı Şevket Cinbir ziyaretle ilgili yaptığı açıklamada; “İzmit İlçemizde oturan toplam 221 şehit ailesi ve gazimiz evlerinde ziyaret edilerek her birine Ramazan hediyesi takdim edilmiştir. İlçemizde oturan 52 şehit ailemizde 29 şehit annesi vardır. Bunlardan 24 ‘ü şuan ilçemizde bulunmaktadır. Anneler Günü nedeniyle; Şehit annelerimiz ziyaret edilerek çiçek takdim edilmiş ve maske ile hijyen paketi verilmiş, her birine eşarp hediye edilerek Anneler Günü kutlanmıştır.5 şehit annemiz ise bugünlerde farklı il ve ilçelerde bulunmakta olup her biri telefonla aranmış anneler günü kutlanmış ve hediyelerinin ilçemize döndüklerinde takdim edileceği bilgisi verilmiştir.” Şeklinde konuştu.

 

“ANNELERİMİZ AZİZ ŞEHİTLERİMİZİN EMANETİDİR”

Şehitlerimizin annelerini unutmayan Kaymakam Cinbir; “ Fedakarlık ve sevginin, merhamet ve şefkatin timsali, başımızın tacı, en değerli varlıklarımız Annelerimizin Anneler Gününü kutluyorum.
Yaşımız ne olursa olsun anneler; biz evlatlar için sığınabileceğimiz güvenli ve sıcak bir limandır Aziz şehitlerimizin bize emanetleri anneleri ve çocuklarına annelik yanında babalık da yapan değerli eşlerinin yanlarında ve emirlerinde olduğumuzu bir kez daha ifade ediyor, Selam, saygı ve sevgilerimi sunuyorum. Bayrakları bayrak yapan üstündeki kandır Toprak eğer uğrunda ölen varsa vatandır .” ifadelerini kullandı.

ftt

zyrt

vfa

Emoji ile tepki ver!
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0 Yorum
  • Yorumu Gönder
  • DAHA FAZLA SONUÇ YÜKLE