Perşembe, 24 Eylül 2020
.
.
Güncel

İZSANDER’den Işıl’a ziyaret

İzmit Sanat Okulu Mezunları Derneği (İZSANDER), yeni görevlere atanan mezunlarına hayırlı olsun ziyaretlerinde bulundu

Tarih
İZSANDER’den Işıl’a ziyaret

Başkanlığını Halil Atay’ın yaptığı ve 2002 yılında kurulan İzmit Sanat Okulu Mezunları Derneği (İZSANDER), başarılarıyla örnek olmuş mezunlarını ziyaret ederek yeni görevlerinde başarı dileklerinde bulunarak hayırlı olsun ziyaretlerinde bulunmaya devam ediyor.

İzmit Sabancı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde Okul Müdürlüğü görevine atanan İbrahim Işıl’ı ziyaret ederek yeni görevinde hayırlı olsun dileklerinde bulunan İZSANDER Başkanı Halil Atay ve yönetim kurulu üyeleri Başkan yardımcısı Levent Bahadır,Mehmet Keskin, M.Kemal Şimşir ve Nurettin Sevil,Işıl’a çalışma hayatında başarılar diledi. Halil Atay,”Meslek liseleri ülkemizin vazgeçilmez ve en önemli eğitim kurumlarından biridir” ifadelerini kullandı.

“SANAT OKULLARI KOCAELİ’NİN YÜZ AKIDIR”

Geçmiş yıllarda sanat okullarına sınavla girildiğini söyleyen Atay,”Sanat Okulu mezunları üniversitelerin birçok bölümünü başarıyla kazanıyorlar ve bitirdiklerinde de başarılı oluyorlardı. Toplumun her kesiminde, her sosyal ve siyasal görüşünde, katmanında örnek mezunlarımızı görmek bizlere ayrı bir gurur ve mutluluk veriyor. Sanat okulları ve mezunları Kocaeli’nin yüz akıdır. Kocaeli nasıl sanayinin başkenti ise sanat okulları da eğitimin ve iş hayatının başrol yetiştiricisi okullarıdır” diyerek önemli ve çarpıcı açıklamalarda bulundu.

“BAŞARILARI BİZİ HEYECANLANDIRIYOR”

Meslek lisesi mezunlarına çalışma hayatının ve sosyal hayatın ihtiyacı vardır diyerek sözlerine devam eden Atay, “Okulumuzdan mezunu olan eski öğrencilerimizin başarıları bizi heyecanlandırıyor.Çeşitli alanlarda olduğu gibi eğitim alanında da hem ilimiz hem de ülkemize faydalı bireyler yetişmesinde katkı sağlayan sosyal çalışmalar ile de ilimiz insanlarının kaynaşmasına vesile olan sayın İbrahim Işıl’ın başarıların devamını diliyoruz” şeklinde konuştu.

“DERNEĞİN VE OKULUMUZUN YANINDA OLACAĞIM”

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İzmit Sabancı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Okul Müdürü İbrahim Işıl’da İZSANDER Başkanı Halil Atay ve yönetimine teşekkür etti. Ziyaretten dolayı mutlu olduğunu belirten Işıl, “Sanat Okulunda okumak ve oradan mezun olmak benim için çok önemli. Dernek yöneticilerimize ziyaretlerinden dolayı çok teşekkür ediyorum. Bundan sonraki çalışmalar da bana düşen bir görev olduğunda her zaman derneğin ve okulumuzun yanında olacağım” ifadelerini kullandı.

Emoji ile tepki ver!
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0 Yorum
  • Yorumu Gönder
  • DAHA FAZLA SONUÇ YÜKLE