Çarşamba, 02 Aralık 2020
.
29
Kocaeli
.
Güncel

Büyükakın: Corona virüsü yeneceğiz

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Tahir Büyükakın daire başkanlarıyla corona virüs çalışmaları hakkında video konferans aracılığıyla görüştü. Başkan Büyükakın, “Sahada özveriyle çalışan tüm…

Tarih
Büyükakın: Corona virüsü yeneceğiz

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Tahir Büyükakın daire başkanlarıyla corona virüs çalışmaları hakkında video konferans aracılığıyla görüştü.

 

“DAHA FAZLA DİKKAT EDİN”

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, “Türkiye'de hamdolsun hiçbir vatandaşımız hastane kapısından geri çevrilmemiş, hiçbir hastanın tedavisi ihmal edilmemiş, hiçbir insanımız sahipsiz bırakılmamıştır” sözlerini de hatırlatan Başkan Büyükakın, “Eğer bu kentte bir vatandaşımız açlıktan hayatını kaybederse bunun hesabını veremeyiz. Sizler bu konuya şimdiye kadar çok dikkat ettiniz, bundan sonra da daha fazla dikkat etmenizi istiyorum. Vatandaşlarımızdan da ricamız, bu durumda bir insanımızı veya ailemizi tespit ettiklerinde bize bildirmelerini özellikle rica ediyorum” şeklinde konuştu.

“CORONAVİRÜSÜ YENECEĞİZ”

Sözlerinin devamında Büyükakın, “Salgında hayatını kaybeden vatandaşlarımıza bir kez daha Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyorum. Bütün sağlık çalışanlarımıza, bütün sağlık mensuplarımıza da teşekkür ediyorum. Büyükşehir Belediyesi olarak vatandaşlarımızın yanında olmaya devam edeceğiz. Samimiyetle çalışmaya dertlere derman olmayı sürdüreceğiz. Bu konuda bugüne kadar tüm çalışanlarımızla sürdürdüğümüz fedakârlıkların daha fazlasını hep birlikte göstereceğiz. Kocaeli’nin her karışına hizmet etmeye devam edecek, şehrimizin her noktasındaki insanımızın taleplerine cevap vermek için gece gündüz çalışmaya devam edeceğiz” vurgusunu yaptı.

“HER DURUMA HAZIRLIKLI OLMALIYIZ”

Daire başkanları toplantısında Covid-19 sonrası gündeme de hazırlıklı olunması hususunda talimatlarını tekrarlayan Başkan Büyükakın, “Kocaeli’nin ve insanımızın huzuru ve sağlığı için attığımız adımların haricinde, Covid-19 sonrası içinde önlemlerimizi şimdiden alalım, kentimizdeki üretim çarkları tam manasıyla dönmeye başladığında Büyükşehir Belediyesi olarak bizde her duruma hazırlıklı olacağız. Bizim en büyük gücümüz milletimizdir. Milletimize hizmet etmek ve yanında olmak en önemli görevimizdir. Her daim önümüze bakacağız, çalışacağız, hazırlıklarını yaptığımız her projemizi adım adım hayata geçireceğiz” dedi.

Emoji ile tepki ver!
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0 Yorum
  • Yorumu Gönder
  • DAHA FAZLA SONUÇ YÜKLE