Salı, 29 Eylül 2020
.
29
Kocaeli
.
Güncel

Başiskele Moda Pazarı Servis Güzergahları

Başiskele Belediyesi tarafından yaklaşık 1 yıl önce hizmete açılan her hafta Pazar günü Barbaros Mahallesi kapalı Pazar yerinde hizmet veren moda pazarında artık parça kumaş, porselen ve züccaciye ürünleri de satışa sunulacak.

Tarih
Başiskele Moda Pazarı Servis Güzergahları

Her hafta binlerce vatandaşın ziyaretçi akınına uğradığı moda pazarında birbirinden güzel ve marka tekstil, ayakkabı ve çanta v.b. gibi ürünler vatandaşlar ile buluşuyor. Kovid19 tedbirleri kapsamında belirli süre kapanan moda pazarı şimdi vatandaşların da yoğunlukla talep ettiği parça kumaş, porselen ve züccaciye ürünleri ile de tezgah kuruyor. 30 Ağustos Pazar günü itibariyle her hafta Pazar günü Barbaros mahallesinde kurulan semt pazarında bu hafta Pazarcılar Odası ile yapılan istişareli çalışmalar kapsamında talep edilen yeni tezgahlar kurularak ürün çeşitliliği arttırılıyor.

“BAŞİSKELE’YE TEŞEKKÜR EDİYORUM”

Pazarcılar Odası Başkanı Ahmet Serim, “Başiskele’li yoğun bir şekilde talep edilen bu yeni ürünlerin de tezgahlarının açılması ile ilgili Başiskele Belediyesi Zabıta Müdürü İrfan Altıntaş ile birlikte uzun süredir iletişimde çalışmalarımızı sürdürüyorduk. Başkanımız M.Yasin Özlü’nün bu konuyu önemsiyor olması hasebiyle nihayet parça kumaş, porselen ve züccaciye ürünlerin satışı yapan pazarcı arkadaşlarımız bu Pazar müşterileriyle buluşacak. Başkanımıza ve ekibine çok teşekkür ediyoruz” dedi.

“AÇIK AVM’MİZE YENİ ÜRÜN ÇEŞİTLERİ GELİYOR”

Başiskele Belediye Başkanı M.Yasin Özlü’de “ Moda pazarının Başiskele’nin en büyük açık alışveriş merkezi özelliğinde olduğunu ve vatandaşların yoğun taleplerinin olduğu parça kumaş, porselen mutfak ve züccaciye ürünlerinin de yer alacağı yeni stantların 30 Ağustos tarihi itibariyle her hafta pazar günü Barbaros Mahallesi kapalı pazar yerinde hizmet vereceğini” söyledi.

Moda Pazarı’nın kentin belirli noktalarından kalkacak olan servis güzergah ve saatleri ise şöyle: 

Etiketler:
Emoji ile tepki ver!
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0 Yorum
  • Yorumu Gönder
  • DAHA FAZLA SONUÇ YÜKLE