Salı, 13 Nisan 2021
.
.
Güncel

Aygün: Ortak Paydamız Derince

İlçedeki esnafları ziyaret eden Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, “Hepimizin ortak paydası Derince. Allah'ın izniyle bu zor zamanları da yine birlikte aşacak ve özlenen güzel günlere kavuşacağız” dedi

Tarih
Aygün: Ortak Paydamız Derince

Başkan Aygün’den Esnaflara Ziyaret

Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, dört günlük sokağa çıkma kısıtlamasının sona ermesinin ardından iş yerlerini açan esnafları ziyaret etti. Yeni tip Koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında uygulanan yasağın ardından Denizciler Caddesi’nde esnaf ziyaretinde bulunan Başkan Aygün, yasağa büyük hassasiyet gösteren esnaflara ve vatandaşlara teşekkür etti. Salgınla mücadele sürecinde yapılan hizmetleri aktaran Başkan Aygün, “Bir yandan dezenfekte çalışmalarımızı ilçemizin her noktasında titiz bir şekilde sürdürürken diğer yandan Alo Vefa Hattı ile 65 yaş üstü, kronik hastalığı bulunan ve ihtiyaç sahibi 3 bin 500 haneye hizmet ulaştırdık” dedi.

 

2İlçedeki esnafları ziyaret eden Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün,

“Hepimizin ortak paydası Derince. Allah'ın izniyle bu zor zamanları da

yine birlikte aşacak ve özlenen güzel günlere kavuşacağız” dedi.

 

 

 

 

Özlenen Güzel Günlere Kavuşacağız
Türkiye’nin sağlık alanındaki güçlü altyapısı ve alınan etkin tedbirlerle salgın sürecini çok başarılı bir şekilde yönettiğini belirten Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, yakın zamanda sıkıntılı dönemin geride kalacağını ifade etti. Koronavirüs salgınıyla mücadele döneminde özveriyle çalışan esnaflara teşekkür eden ve hayırlı işler temennisinde bulunan Başkan Aygün, “Esnaflarımızdan en önemli ricamız sosyal mesafe ve hijyen kurallarına bu süreçte daha fazla özen göstermeleri. Hepimizin ortak paydası Derince. Allah'ın izniyle bu zor zamanları da yine birlikte aşacak ve özlenen güzel günlere kavuşacağız” dedi.

 

3

 

Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, koronavirüs salgınıyla mücadele sürecinde özveriyle çalışan esnaflara teşekkür ederek, hayırlı işler temennisinde bulundu.

 

 

4

Emoji ile tepki ver!
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0 Yorum
  • Yorumu Gönder
  • DAHA FAZLA SONUÇ YÜKLE