Perşembe, 01 Ekim 2020
.
29
Kocaeli
.
Güncel

AK Genç İzmit’ten rekor; 51 Bin Gence Çat Kapı Ziyaret

AK Parti İzmit İlçe Gençlik Kolları Başkanı Aykut Çağlayan ve ekibi tarafından yürütülen çalışmalar kapsamında, İzmit’te 47 bin gence çat kapı ve 3 bin 700 ilk kez oy kullanacak genç seçmen ziyaret edildi.

Tarih
AK Genç İzmit’ten rekor; 51 Bin Gence Çat Kapı Ziyaret

31 Mart yerel seçimlerine sayılı günler kala AK Parti İzmit İlçe Gençlik Kolları Başkanı Aykut Çağlayan ve ekibi nefes almadan çalışmalarına devam ediyor. İzmit’te ilk kez oy kullanacak gençler de dahil olmak üzere tüm genç seçmene ulaşan AK Genç İzmit ekibi, sahadan ayrılmıyor. İlk kez oy kullanacak gençleri tespit edip, çat kapı ziyaretlerle, hem doğum günleri kutlayıp sürpriz yapan Gençlik Kolları Başkanı Aykut Çağlayan ve yöneticileri, genç üyelerine ziyaretlerini de ihmal etmiyor. Seçim startının verilmesinden bu yana yaklaşık 600 genç üyeyi ziyaret ettiklerinin bilgisini veren Başkan Çağlayan, her gün birden fazla mahallede ve pazar alanlarında kurdukları stantlar aracılığıyla gençlere ulaşmayı sürdürdüklerini belirtti.

2
102 MAHALLE ZİYARET EDİLDİ
‘İzmit’te ulaşmadık genç bırakmayacağız’ hedefiyle yola çıktıklarının altını çizen Başkan Çağlayan, “102 mahalle ve köyümüzde ziyaretlerimizi tamamladık. Bu ziyaretlerimizde hayatımız boyunca unutamayacağız anılar ve tecrübeler edindik. Yönetimimiz, komisyonlarımız ve gönüllü genç kardeşlerimizle, İzmit’te gönlüne dokunmadığımız gencimiz kalmadı. Bu ziyaretlerimizle, hem gönüllerini aldık hem de Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın selamlarını ilettik. İzmit’in her köşesinde, genç kardeşlerimizin bizlere gösterdiği teveccüh, gücümüze güç kattı. Artan enerjimiz ve heyecanımızla, İzmit’te ‘İzmit Belediye Başkan Adayımız Sn. Mimar Sibel Gönül’e en güçlü destek gençlerden gelecek’ şiarıyla sahalarda ter dökmeye devam ediyoruz” diye konuştu.

 

3
İLK KEZ OY KULLANACAK 3 BİN 700 GENCE ZİYARET
Seçim Koordinasyon Merkezi kapsamında düzenledikleri programlarla 47 bin gence çat kapı ziyarette bulunduklarını söyleyen Çağlayan, “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın cumhurbaşkanlığına kadar uzanan siyasi serüveninde, gençliğe vermiş olduğu önemi de biz her dönemde hissediyoruz. Bizler de ziyaretlerimizde, genç kardeşlerimize, Cumhurbaşkanımızın verdiği bu önemi ve 31 Mart yerel seçimlerinin sadece belediye seçimi değil, bir beka mücadelesi olduğunu anlatıyoruz. Ülkemizin gelecek hedeflerine ulaşması yolunda önemli süreçlerden birisi olan 31 Mart Yerel seçimler kapsamında, 3 bin 700 ilk defa oy kullanacak gencimizi de ziyaret ettik” dedi.

4

 

5

Emoji ile tepki ver!
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0 Yorum
  • Yorumu Gönder
  • DAHA FAZLA SONUÇ YÜKLE